Deezer, Spotify or Soundcloud?

Sve u vezi informatike....
Odgovori
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Deezer, Spotify or Soundcloud?

Post Postao/la Avicii »

Da li ima neko da koristi full verziju neke od ovih aplikacija, sta je najbolje, kakva su iskustva? Zanima me sta je najbolje koristiti od ovih aplikacija, kako kupiti, moze li za nasu zemlju? Imam aux u autu i 20 GB neta na telefonu, pa svakodnevno slusam internet radio preko toga, ali bih nesto da napravim svoje playliste, da vise ne skidam muziku..
Ako neko ima jos kakav prijedlog, neku drugu aplikaciju na ovaj fazon, nek pise :good:
Avatar
mara-
Site Admin
Postovi: 2442
Pridružen/a: 22. lis 2015, 20:56
Lokacija: Istočno Sarajevo
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Motor: 2.0 BlueHDI 110KW
Ima zahvala: 158 puta
 pohvaljen: 290 puta
garage

Re: Deezer, Spotify or Soundcloud?

Post Postao/la mara- »

Deezer ti je jedino za naše tržište dostupan da se kupi. A čak ga i ne moraš kupovati, jer nije toliko naporan, recimo svaku 4-5 pjesmu ti ubaci reklamu da kupiš premium, i to traje vrlo kratko. I drugo ograničenje je da kada koristiš Flow opciju, ne možeš previše prebacivati pjesme ako ti se neka ne sviđa, recimo dozvoli ti 5 puta da prebaciš i ne može više, moraš sve zaustaviti pa ispočetka.

Spotify ne možeš ni kupiti ni slušati ovdje, jedino da se igraš sa VPN-om, ali to je po meni previše posla za ovo.

Soundcloud je nekako drugi tip stranice, kao za neki sharing i promociju muzike, ali samo legalno, ako imaš prava.
Avatar
407ftw
Napredan član
Postovi: 228
Pridružen/a: 10. tra 2018, 23:19
Lokacija: Brcko
Vozim: 407
Motor: 1.6 HDI 81KW
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 51 put
garage

Re: Deezer, Spotify or Soundcloud?

Post Postao/la 407ftw »

Napravi na yt playlistu?
Avatar
ElComandante91
Moderator
Postovi: 3508
Pridružen/a: 24. lis 2015, 10:46
Lokacija: Doboj, Beograd
Vozim: 206
Vozim: Peugeot 206 ; Citroen C3 XTR
Motor: 1.4E; 1.4 HDi
Ima zahvala: 350 puta
 pohvaljen: 235 puta
garage

Re: Deezer, Spotify or Soundcloud?

Post Postao/la ElComandante91 »

Ja loristim Deezer premium, podesavanja su mi na max kvalitetu plus imam svakog mjeseca 10gb za njega samo, ne znam da li sam više od 4 gb ikada potrosio.

Jednostavan za upotrebu, lako se prave play liste, mogu po razlicitim kategorijama da se slazu.


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Clapton is God!
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Deezer, Spotify or Soundcloud?

Post Postao/la Avicii »

mara- je napisao/la: 11. lip 2019, 13:23 Deezer ti je jedino za naše tržište dostupan da se kupi. A čak ga i ne moraš kupovati, jer nije toliko naporan, recimo svaku 4-5 pjesmu ti ubaci reklamu da kupiš premium, i to traje vrlo kratko. I drugo ograničenje je da kada koristiš Flow opciju, ne možeš previše prebacivati pjesme ako ti se neka ne sviđa, recimo dozvoli ti 5 puta da prebaciš i ne može više, moraš sve zaustaviti pa ispočetka.

Spotify ne možeš ni kupiti ni slušati ovdje, jedino da se igraš sa VPN-om, ali to je po meni previše posla za ovo.

Soundcloud je nekako drugi tip stranice, kao za neki sharing i promociju muzike, ali samo legalno, ako imaš prava.
Koristio sam Deezer nekad prije, pa sam ga i izbrisao iz razloga sto ima tih nekih glupih ogranicenja. Ne daju se pjesme saltati ili sta je vec bilo, sad se ne sjecam. Zato i pitam da ne postoji nesto bolje da se moze normalno koristiti :think: Vidim ima po piku da se kupi godisnji paket, tacno cu to i uraditi i rijesen problem.
407ftw je napisao/la: 11. lip 2019, 18:48 Napravi na yt playlistu?
Upalim ponekad YT ali me nervira stalno upaljen ekran i prakticno neupotrebljiv telefon, sto je prekomplikovano za voznju.
ElComandante91 je napisao/la: 12. lip 2019, 07:28 Ja loristim Deezer premium, podesavanja su mi na max kvalitetu plus imam svakog mjeseca 10gb za njega samo, ne znam da li sam više od 4 gb ikada potrosio.

Jednostavan za upotrebu, lako se prave play liste, mogu po razlicitim kategorijama da se slazu.


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
Hvala za info ime :good: :good: :good:
Avatar
mara-
Site Admin
Postovi: 2442
Pridružen/a: 22. lis 2015, 20:56
Lokacija: Istočno Sarajevo
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Motor: 2.0 BlueHDI 110KW
Ima zahvala: 158 puta
 pohvaljen: 290 puta
garage

Re: Deezer, Spotify or Soundcloud?

Post Postao/la mara- »

Zvanično ne postoje ti godišnji nalozi, nego mesečna pretplata, koje su te fore na piku, ne znam. Ograničenja nema kad uzmeš premium.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Avatar
respo
Aktivan član
Postovi: 80
Pridružen/a: 25. tra 2016, 09:38
Lokacija: sa
Vozim: 308cc
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 6 puta
garage

Re: Deezer, Spotify or Soundcloud?

Post Postao/la respo »

Sve troje je na isti fazon besplatni imaju reklame a kad kupis premium nema prekidanja reklama mozes skip beskonacno i sl
Deezer jedino ima zvanicno spotify mozes preko vpn jednom u 15 dana obnovis da si u "svojoj" zemlji i pici kao normalno
Soundcloud nisam nesto koristio pa ne znam kakav je al vjerovatno sl kao ova 2
Avatar
Adnan_S
Iskusan član
Postovi: 410
Pridružen/a: 01. lip 2018, 14:49
Lokacija: Srebrenik
Vozim: 407
Motor: 2.0 HDI 100KW
Ima zahvala: 234 puta
 pohvaljen: 336 puta
garage

Re: Deezer, Spotify or Soundcloud?

Post Postao/la Adnan_S »

https://www.balkanmp3.ba/

Imas ovu stranicu, mozes pravit i playliste, izac iz browsera, zakljucat mob i sl.
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Deezer, Spotify or Soundcloud?

Post Postao/la Avicii »

Ok, hvala na povratnim informacijama!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Odgovori

Natrag na “Informatika”