Gdje na odmor/more

Pišite o čemu god želite
Odgovori
Avatar
Struja
VIP Član
Postovi: 1114
Pridružen/a: 03. sij 2016, 01:12
Lokacija: Sarajevo
Vozim: 5008
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 35 puta
garage

Gdje na odmor/more

Post Postao/la Struja »

Ne znam ima li slicna tema,ako ima onda se izvinjavam :D

Ide lagano ljeto,svi lavove spremamo i uljepsavamo,za najljepsi i najdrazi period godine,a i polako planiramo godisnje odmore i putovanja,moja stalna loza je Mali Drvenik,domacina smo ja i moja supruga,tadasnja djevojka slucajno pronasli 2007-me godine,kuca je na plazi,ali te godine nam to nije ni bilo bitno,nismo pretjerano izlazili iz sobe :zvizd: :D ,a sad je vec potreba zbog djecice da smo sto blize plazi,prosle godine smo malo bili u Podgori,medjutim nakon par zuljeva po rukama i nogama od hodanja do plaze i nosenja,opet smo se vratili u M Drvenik...

Uglavnom dragi moji Lavovi i Lavice zelim vam ugodan odmor,a ako neko ima neu finu preporuku nekog lijepog smjestaja neka to podijeli ovdje sa nama,jos uvijek smo "mladi" i otvoreni za nove stvari :yes:
Avatar
dino
Moderator
Postovi: 1410
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:50
Lokacija: Kakanj
Vozim: Peugeot 307
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 40 puta
garage

Re: Gdje na odmor/more

Post Postao/la dino »

Da li to pozivaš na "meet na moru" pežoljubaca? :shlag:
Dosta što se smaramo ovdje na forumu, zar još trebamo i na odmoru. puzz
______________________________________________________________________

Posjedujem dijagnostiku PP2000, Diagbox za Peugeot i Citroen
Avatar
ElComandante91
Moderator
Postovi: 3508
Pridružen/a: 24. lis 2015, 10:46
Lokacija: Doboj, Beograd
Vozim: 206
Vozim: Peugeot 206 ; Citroen C3 XTR
Motor: 1.4E; 1.4 HDi
Ima zahvala: 350 puta
 pohvaljen: 235 puta
garage

Re: Gdje na odmor/more

Post Postao/la ElComandante91 »

Moja preporuka je Istra.
Clapton is God!
Sasa D
VIP Član
Postovi: 814
Pridružen/a: 17. stu 2015, 21:23
Lokacija: Brcko
Vozim: 5008 (T87E; 2009–2016)
Motor: 2.0hdi 110kw
Ima zahvala: 23 puta
 pohvaljen: 112 puta
garage

Re: Gdje na odmor/more

Post Postao/la Sasa D »

Prosle godine bio u Grckoj (Polihrono) i odusevljen,ove godine ponovo uplatio Grcku(Pefkohori).Inace ova mjesta se nalaze na Halkidikiju poluostrvo Kasandra ,900km od Brckog.
Uplatio sam studio 3+1 kreveta 10 nocenja 340eura 24.6-4.7!Za porodicu idealna kombinacija.Kod mene je inace cetvoroclana poriodica,sa dvoje malo djece.
Avatar
Struja
VIP Član
Postovi: 1114
Pridružen/a: 03. sij 2016, 01:12
Lokacija: Sarajevo
Vozim: 5008
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 35 puta
garage

Re: RE: Re: Gdje na odmor/more

Post Postao/la Struja »

ElComandante91 je napisao/la:Moja preporuka je Istra.
Prelijepa je Istra,nema dalje bio nekad kao momak sa rajom,doduse bilo nam je interesantnije na Pagu,malo Novalja :) ,gluho i daleko bilo :D

1921
Avatar
Struja
VIP Član
Postovi: 1114
Pridružen/a: 03. sij 2016, 01:12
Lokacija: Sarajevo
Vozim: 5008
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 35 puta
garage

Re: RE: Re: Gdje na odmor/more

Post Postao/la Struja »

Sasa D je napisao/la:Prosle godine bio u Grckoj (Polihrono) i odusevljen,ove godine ponovo uplatio Grcku(Pefkohori).Inace ova mjesta se nalaze na Halkidikiju poluostrvo Kasandra ,900km od Brckog.
Uplatio sam studio 3+1 kreveta 10 nocenja 340eura 24.6-4.7!Za porodicu idealna kombinacija.Kod mene je inace cetvoroclana poriodica,sa dvoje malo djece.
Gledao sam dosta puta smjestaj u Grckoj i razmisljao neko putovanje sa autom,ali sve ovo sto se tamo desavalo uljevalo mi je sumnju,doduse sad je to predug put,jer je beba mala,ali definitivno jedna od favorita...
Inace,nedavno me supruga pita gdje bi najvise volio da odes sutra da mozemo,iskreno ni sam ne znam sta da odgovorim,odmah sam pomislio na neku egzotiku tipa Bora Bora,Hawaii,a onda Miami,Cuba,Nee York,tako da ni sam ne znam koja bi to top zelja bila...
A s obzirom na finansije mislim da ce to biti Hadzici :)

1921
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Gdje na odmor/more

Post Postao/la Avicii »

Da malo ozivimo temu :D Dje se kupate?! :pop:
Sasa D
VIP Član
Postovi: 814
Pridružen/a: 17. stu 2015, 21:23
Lokacija: Brcko
Vozim: 5008 (T87E; 2009–2016)
Motor: 2.0hdi 110kw
Ima zahvala: 23 puta
 pohvaljen: 112 puta
garage

Re: Gdje na odmor/more

Post Postao/la Sasa D »

Pisao sam ranije da sam uplatio ljetovanje u Grckoj,ali ove godine nista od Grcke.Stariji sin 2 dana pred polazak dobio boginje,a mladji 15 dana za njim.Propala uplata! :(
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Gdje na odmor/more

Post Postao/la Avicii »

Auf, steta bas.. Ali nadam se da ce ih brzo proci. Jesi mogao sta zamjeniti za to?

Je li ko ljetovao u Makarskoj, znate li ista detalja.. Cijene, smjestaj, tako to?

Sent from my LG G2 using Tapatalk
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Gdje na odmor/more

Post Postao/la kula »

Makarska je po meni zadnja destinacija , prevelika guzva , nemas gdje parkrati a o plazi da ne govorim, Tucepi , Brela , Baska voda je malo mirnije a isto su velike guzve. Primosten je za svaku preporuku , more kristalno cisto , ma predivno , Rogoznica isto tako . Trogir moze proci mada su i tu povelike guzve u prometu.
Avatar
Struja
VIP Član
Postovi: 1114
Pridružen/a: 03. sij 2016, 01:12
Lokacija: Sarajevo
Vozim: 5008
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 35 puta
garage

Re: RE: Re: Gdje na odmor/more

Post Postao/la Struja »

Avicii je napisao/la:Auf, steta bas.. Ali nadam se da ce ih brzo proci. Jesi mogao sta zamjeniti za to?

Je li ko ljetovao u Makarskoj, znate li ista detalja.. Cijene, smjestaj, tako to?

Sent from my LG G2 using Tapatalk
Dosao sam prije dva dana sa Makarske riviere,uglavnom sve zavisi sta zelis,Makarska nije za porodicu definitivno,vec za ljude koji vole provod,izbor i guzvu,ja sam ljetovao u Drveniku,apartman je za cetvero 50€ noc,ali smjesteni na plazi,sve smo kupovali u Lidlu,jer su jedini normalni na obali,kafa je 7kn,velika sa mlijekom 10kn,kugla sladoleda je 7kn,ali bukvalno dvije stave koliko dodje,pizza srednja margarita je 35kn...Kapaciteti su uglavnom popunjeni do 25.08,a cuo sam od prijatelja da ima u Promajnoj mjesta i da je od oko 20€

1921
Avatar
StefanMD
VIP Član
Postovi: 961
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:35
Lokacija: Modriča / Doboj
Vozim: 308 SW 2.0 BlueHDi EAT6
Ima zahvala: 102 puta
 pohvaljen: 123 puta
garage

Re: Gdje na odmor/more

Post Postao/la StefanMD »

Slažem se sa Kulom i Strujom, žena i ja smo već nekoliko godina na Makarskoj rivijeri ali nismo nikada bili smješteni baš u Makarskoj, baš iz razloga što je to ogroman grad a takva je i gužva. Dođemo jedino naveče prošetati, na večeru ili slično, te u Lidl ako šta treba. :yes:

Najviše smo puta bili baš u Promajni, malo mjesto 5-6km prije Makarske (iz pravca Splita), lijepo, mirno i čiste plaže i more.
Za 20e po osobi se može naći smještaj nekakav, sve za 20e nije bilo ni prije 5 godina a kamoli sada... :D
Unazad 2-3 godine su dosta podigli cijene pa nismo uspjeli naći ništa relativno povoljno (bez 40-50e nema pristojan studio apartman) tako da smo smještaj našli u Igranama, takođe je malo mjesto, 15ak km posle Makarske, više nam se sviđa Promajna ali je ~40% jeftiniji smještaj a realno prespavamo samo tu tako da smo u Igranama negdje polovinom avgusta. :D

O Grčkoj razmišljamo već neko vrijeme, jedino što se meni ne vozi 10ak sati... :neznam:
slika
Sasa D
VIP Član
Postovi: 814
Pridružen/a: 17. stu 2015, 21:23
Lokacija: Brcko
Vozim: 5008 (T87E; 2009–2016)
Motor: 2.0hdi 110kw
Ima zahvala: 23 puta
 pohvaljen: 112 puta
garage

Re: Gdje na odmor/more

Post Postao/la Sasa D »

Grcka je zakon,samo ako su djeca prebolovala boginje. :omg:
Salu na stranu,ja sam bio prosle godine i odusevio se.Od toplog mora,ljubaznosti,mirnoce,sredjenim plazama i ok cijena.
Svugdje putujes,negdje vise negdje manje,ali po meni nije strasno putovati 900km,skoro sve auto put,ako znas da ce ti tamo biti super.
Nismo uspjeli nista prolongirati,niti zamjeniti.Jos uvijek ovi iz agencije kao nisu odustali od nas,ali vidim ja mrka kapa.
Prijatelji koji su zajedno sa nama uplatili,vratili se prezadovoljni.
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Gdje na odmor/more

Post Postao/la kula »

StefanMD je napisao/la: O Grčkoj razmišljamo već neko vrijeme, jedino što se meni ne vozi 10ak sati... :neznam:
Nema od tebe avanturiste :D
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Gdje na odmor/more

Post Postao/la Avicii »

E jbm ti sad me razbise te tolike guzve :omg:
Ma kontao sam bio negdje sredinom avgusta kad budem na odmoru, par dana samo. Idem i ovako stalno negdje na more, nije mi toliko do kupanja koliko da mi je biti negdje par dana. U CG sam bio svuda, pa bi sada nesto novo :D

Znaci sto se smjestaja tice, slabo se ista moze naci ispod 40e za dvoje? Ove ostale cijene (kafa, pica, sladoled) su mi sasvim ok, u poredjenu sa DU recimo :yes:
Odgovori

Natrag na “Off Topic”