Bahati vozaci

Pišite o čemu god želite
Odgovori
Avatar
407ftw
Napredan član
Postovi: 228
Pridružen/a: 10. tra 2018, 23:19
Lokacija: Brcko
Vozim: 407
Motor: 1.6 HDI 81KW
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 51 put
garage

Bahati vozaci

Post Postao/la 407ftw »

Ne nzam da li je ko napravio slicnu temu sa nekim iskustvima, ali evo cisto da kazem svoje vecerasnje iskustvo, radi kojeg bih volio da imam oruzije...
Zaustavi me policija, napise mi kaznu za stakla, ajd to i nije neki problem, ukljucim se u saobracaj, 50 metara poslije ispred mene Porsche Cayenne, koji ide 30kmh ogranicenje je 50, pokusavam da ga obidjem, naglo predje u suprotnu traku i nastavi voziti tako, ubrza naglo i onda zakoci, vozi se po sred ceste, pokusajem da ga zaobidjem na sljedecem pravcu, gdje sam vidio takodje prosirenje kod pumpe gdje sam se skoro popeo na ivicnjak uz veliku tablu sa cjenovnikom goriva, ubrzava i dok smo jedan pored drugog izgurava me sa ceste ionako slomljen retrovizor, sad mi visi sa vrata dok sam ga nekako uspio obici, zakocio naglo i skrenuo u ulicu, znaci da sam imao hladno oruzije ubio bih ga, jebo robiju jebo sve, ne mogu da vjerujem kakvih retarda ima na ovom svijetu!
Avatar
Phantom
Site Admin
Postovi: 2613
Pridružen/a: 23. lis 2015, 20:49
Lokacija: Teslic
Vozim: Peugeot 307 2.0 HDI 79KW
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 90 puta
Kontakt:
garage

Re: Bahati vozaci

Post Postao/la Phantom »

Mislim da bih ovu temu ispisao, posto sam L

Prosle god, me napade mortus pijan lik oko nekakvog parkinga kao ne moze izaci (kandidat vozi) tu se porjeckamo, ne smijes ga udarit prvi jbg, tretiras se kao prosvjetni radnik. Samo policiju, brate milk stigose ga, u stanicu. Kazna za alkohol i zovu mene da li zelim da ga tuzim za ometanje na radnom mjestu 2000km :D

Poslano sa mog HTC One A9s koristeći Tapatalk

Motion & Emotion
Avatar
407ftw
Napredan član
Postovi: 228
Pridružen/a: 10. tra 2018, 23:19
Lokacija: Brcko
Vozim: 407
Motor: 1.6 HDI 81KW
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 51 put
garage

Re: Bahati vozaci

Post Postao/la 407ftw »

Ne znam, kako hocete, uglavnom saznao sam, sin koji je tek polozio od jednog tajkuna lokalnog :D Samo sam htio cisto da vidim da li je neko imao nekih vecih problema u ovim susretima :D Ovo je pisano u momentu dok sam bio ko vatra ljut, vjerovatno ima tu i mojih gresaka sot sam se sa budalom i kacio ali eto, ne popustam lako volim inat :D
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Bahati vozaci

Post Postao/la Avicii »

Vidim ja bice ovdje materijala u temi

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Avatar
liaar
VIP Član
Postovi: 749
Pridružen/a: 10. svi 2017, 08:46
Lokacija: Sarajevo
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Vozim: Peugeot 308 2018
Motor: 1.5 BlueHDI 96kW
Ima zahvala: 140 puta
 pohvaljen: 128 puta
garage

Re: Bahati vozaci

Post Postao/la liaar »

Vozim nedavno prema kući, znači fizički sam ispod 1000m od kapije. Ima jedan pravac u Rajlovcu, isprekidana, od skretanja za Sokolje pa prema Vogošći do skretanja za autobusku, ko je prolazio, zna o čemu pričam :D
I hajd, vozim normalno, kod tog skretanja ispred mene Golf 6, vidim unutra stariji lik vozi i momčić naprijed sjedi, pustiše neko auto da se uključi u kontra smijer i haj, nismo stali, lagano sam nastavio u drugoj. Al' jaran ispred mene ostao u drugoj, ne šalta, ne ubrzava, ništa. I ja opletem po žmigavcu, u kontra traku, prema meni kamion na jedno 200m, kad hadžo u Golfu poklapa pun gas kako sam ja bukvalno do njega, znači morao sam poklopit pun sa dvije noge da se ubacim ispred njeg da ne ostanem emblem na kamionu. Jebo mrtvu mater vako na Ramazan, et'
slika
Nothing is true; everything is permitted.
Avatar
sheky
VIP Član
Postovi: 946
Pridružen/a: 21. tra 2017, 22:28
Lokacija: Brcko
Vozim: Peugeot 307sw
Ima zahvala: 800 puta
 pohvaljen: 202 puta
garage

Re: Bahati vozaci

Post Postao/la sheky »

Meni neki taxi ide u susret i "virka da obidje auto ispred sebe.. kad smo se mimoilazili izviri ibum -retrovizori se krznuse.. ja stanem moj se preklopio, vratimse pjesaka nazad-njemu sa škode otpo poklopac retrovizora, pokupim ga sa asfalta i nastavim svojim putem. Svoju špiglu uklopim-radi motorić a za grijače neznam. Nakon par dana supruga prepozna taksistu sa škodom ulijepljenog retroviz. U Brčkom... nisam siromaha gnjavio al da se je vratio i prizno krivicu dao bih mu dio njegovog auta..
wicked red
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Bahati vozaci

Post Postao/la kula »

A ima tu svasta da se napise , od kamiondjije koji hoce da te bije jer ne ides preko 60 na sat , greska se upalila nema sanse da moze brze a nemas se gdje skloniti do policije koja te natjera da otvoris sve na kombiju jer traze migrante. Najvaznije je ostati hladne glave ne tjerati mak na konac i mirna Bosna. U ovih 5 godina koliko sam na terenu presao sam vise od 600 000 kilometara i nista me ne moze iznenaditi i iznervirati. Jednostavno covjek ogluvi na sve , na policiju , bahate prdonje u kojekakvim limuzinama , kamiondjije kojima se zuri jer kasne na utovar/istovar , na budale koje te vide a opet pocinju preticati itd itd.
Avatar
IgorRadovanovic
VIP Član
Postovi: 302
Pridružen/a: 30. pro 2017, 23:43
Lokacija: Salzburg
Vozim: Peugeot 407 136
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 29 puta
garage

Re: Bahati vozaci

Post Postao/la IgorRadovanovic »

Nedavno ovde na nekom otvorenom putu, gde je 80km/h ogranicenje, i na jednom delu postoji neka mala ulica koja se ukljucuje na ovu magistralu (pod uglom od 90') ali izlazi iz sume, sto znaci mozes videti auto samo 10tak metara kad izadje iz sume, i zena fazon vozi 50/60 i onda zakoci u mesto na raskrsinici, meni se noge oduzele :D
Inace, bas mrzim kad ljudi do raskrsnice ne usporavaju lagano nego prikoce u mesto - nikad ne znas da l ce stati ili proleteti!
slika
Avatar
407ftw
Napredan član
Postovi: 228
Pridružen/a: 10. tra 2018, 23:19
Lokacija: Brcko
Vozim: 407
Motor: 1.6 HDI 81KW
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 51 put
garage

Re: Bahati vozaci

Post Postao/la 407ftw »

Evo veceras malo justice, bio u bijeljini, vracam se, kedi neki slovenacke table kojeg sam ranije zaobisao i drzao sam se na otvorenom do 90kmh, njemu to smetalo poceo blicat, zesci tailgating sto bi rekli ameri :D i ja ga pustim ode frajer ko metak, ja u vrsane kad ga klepili, radar hehehe, jest mi drago :D Pravo
Avatar
407ftw
Napredan član
Postovi: 228
Pridružen/a: 10. tra 2018, 23:19
Lokacija: Brcko
Vozim: 407
Motor: 1.6 HDI 81KW
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 51 put
garage

Re: Bahati vozaci

Post Postao/la 407ftw »

Evo ga ovaj iz mog prvog posta na ovu temu, prijatno sam iznenadjen i jako mi je drago :D

http://www.ebrcko.net/vijesti/vijesti-b ... kladionice
Avatar
sheky
VIP Član
Postovi: 946
Pridružen/a: 21. tra 2017, 22:28
Lokacija: Brcko
Vozim: Peugeot 307sw
Ima zahvala: 800 puta
 pohvaljen: 202 puta
garage

Re: Bahati vozaci

Post Postao/la sheky »

407ftw je napisao/la: 16. kol 2018, 14:40 Evo ga ovaj iz mog prvog posta na ovu temu, prijatno sam iznenadjen i jako mi je drago :D

http://www.ebrcko.net/vijesti/vijesti-b ... kladionice
Samo"sabur"/strpljenje!! Odradiše drugi posao umjesto policije..
wicked red
Avatar
andrej
VIP Član
Postovi: 752
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:41
Lokacija: Novi Sad
Vozim: 306 XT 1.6
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 39 puta
garage

Re: Bahati vozaci

Post Postao/la andrej »

Dođite mao vamo preko grane da vidite kakvih tek ovde ima pacijenata.... mogao bih da ih nabrajam danima! :omg:


Najčeće im je zajednički imenilac vozilo VW koncerna :yes:
Avatar
Philby
VIP Član
Postovi: 759
Pridružen/a: 07. stu 2017, 14:43
Lokacija: Banja Luka
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi, 66 kW
Ima zahvala: 33 puta
 pohvaljen: 156 puta
garage

Re: Bahati vozaci

Post Postao/la Philby »

Još ako je u pitanju podgrupa zvana kedijevci... :D
Avatar
andrej
VIP Član
Postovi: 752
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:41
Lokacija: Novi Sad
Vozim: 306 XT 1.6
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 39 puta
garage

Re: Bahati vozaci

Post Postao/la andrej »

Mislim da su podgrupe golfisiti i okta(pa)vijani najkritičnije....

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk

Odgovori

Natrag na “Off Topic”