Smetnja pored puta :)

Pišite o čemu god želite
Zaključano
Avatar
zulleee
Iskusan član
Postovi: 1209
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:46
Lokacija: Srebrenik
Vozim: Peugeot 407 2.0 HDi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta
garage

Smetnja pored puta :)

Post Postao/la zulleee »

Ajde da pisemo o policiji,radarima,kako prevariti radare (cuo sam neke naljepnice koje se lijepe na tablice i stacionirani radar kada te slika,ne slika dobro tablicu slika svoj blic tak da se nista ne vidi,eh da li to postoji ? ) ako je moguce,iskusta o istom,razne zanimljivosti koje su nam se desile itd. itd. Siroka tema pa pisite...

P.S Mate i phantom ja mislim da je ovo tema za vas :D :jezik: Vi kao savjesni i uzorni vozaci,recite nam par stvari o tome policecar
Avatar
Matej205
Aktivan član
Postovi: 66
Pridružen/a: 24. lis 2015, 02:00
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Re: Smetnja pored puta :)

Post Postao/la Matej205 »

Evo ti moja iskustva mozda i pomognu...
-Pojedini stacionarni radari ne mogu da slikaju ako predjes na suprotnu stranu trake i proletis preko senzora na cesti...
-Kupi CD koji je isti sa obje strane,dakle sjaji se sa obje strane,bilo je prije kupiti na svakome mijestu,okaci ga na konac na retrovizor na prednjoj sajbi i radar kad te uslika reflektira se to jest "zaslijepi ga" i ne uslika ama bas nista pogotovo ako je jako sunce vani,nekad uspijeva nekad ne,okaci ga na prednji branik vece su sanse...
-Zimi kad pada snijeg i kad su skroz niske temperature izidji pola sata prije nego sto ces u grad ili negdje i zalij tablice bokalom vode da smrznu i dakako snijeg koji pada na njih se zaledi tako da se tablice skoro pa i ne vide...
-Tko ima para ima i kupiti mislim da se zovu imobilizeri koji zbunjuju radare cak i otkrivaju ako su u blizini podje da svira i bibice u autu xD
Eto ti moja iskustva,inace koristim samo ovo prvo navedeno,samo predjem na suprotnu traku ako je radar nepomicni nece da slika koliko god brzo naletio... :D A za sve ostalo je naglo kocenje i saltanje u manje brzine u roku pola sekunde xD
Avatar
zulleee
Iskusan član
Postovi: 1209
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:46
Lokacija: Srebrenik
Vozim: Peugeot 407 2.0 HDi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta
garage

Re: Smetnja pored puta :)

Post Postao/la zulleee »

Matej hvala na iskustvu :D problem kod prelazenja u drugu traku je taj sto jednostavno ako znas gdje je i gdje su senzori na cesti mozes da smanjis brzinu ,problem su oni sto ne znas da su tu krenes na drugi kraj BiH kad ono 5 staciniranih i tebi kazna... a to smanjivat gasa da zbunis radar koji drzi policajac je jos teze jer te slika u krivini kada ga ne vidis ili sa 200 metara gdje ga opet ne vidis mene su slikali sa 200 i koji metar....cuo sam da imaju neke naljepnice tipa macijeg oka( slicno matej cd koji si spomenuo) i to nalijepis na tablicu i kada blicne odbije mu se i ti super prosao....
Avatar
Phantom
Site Admin
Postovi: 2613
Pridružen/a: 23. lis 2015, 20:49
Lokacija: Teslic
Vozim: Peugeot 307 2.0 HDI 79KW
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 90 puta
Kontakt:
garage

Re: Smetnja pored puta :)

Post Postao/la Phantom »

Ne moze se radar zbuniti nikako, jedino poskidajte tablice. Cak su jednom istrazivali na "Mythbusters". Samo nije ocitalo Lamborghini pri brzini 260+ (mislim). Samo moze naljepnica pomoci ako prekrijes s njom tablicu i da se ne vidi tablica :) Mate sto se tice prelaska u drugu traku, prelazi gdje hoces, slikace te :) Napravljen je da slika i drugu stranu (ako neko auto prestize). To s Cd-ovima objesi macku od rep :) A zimi ako ti se ne vidi tablica (i ljeti :)) tj. ako je nisi ocistio, kaznu mozes dobiti :) Jbg, sada je sve teze odkrijevati radare, ja npr. imam u navigaciji anti radar koji mi pisne kada ocita u blizini radar. Ali nasi radari nisu non stop upaljeni pa ga ocitava samo kada ga upale. I to pomogne da spustis brzinu nekih 10-20 :) I da ako prodjete kraj radara i ne vidi se dobro registracija, automatski se javlja patroli na kom se mjestu to i to vozilo kretalo i odmah ga traze :) Ako doticna gospoda vrsi kontolu brzine :) i ne mogu ocitati vasu brzinu, ako blokira radar. Zaustavljaju vas i jbg pr*anje zbog anti radara i blokatora :)

Mene je samo jednom opicio radar na 130 a ogranicenje 60. (isao sam i brze, kad sam ih vidio kocio al jbg) :) i sta cu kukao ko sinja kukavica i petljas i lazes, bez nerviranja, bez stresova, bez napadanja, samo iskreno i govoris znam kriv sam jbg zurio bla bla :) I kada me pitao koliko si iskreno vozio ja rekao 150, lik me pustio i napisao hitna prosla :) Prvi i nadam se jedini put u zivotu za radar :)
Motion & Emotion
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4662
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Smetnja pored puta :)

Post Postao/la kula »

JEDINU SMETNJU PORED PUTA meni predstavlja ženska kolekcija ljeto /jesen 2014,pogotovu ako je nesto kraca i leprsavija.
Sto se tice varanja radara i tome slicno jedini nacin je da vozite po ogranicenju,sto je ujedno i najsigurniji nacin , kako po Vas tako i po druge sudionike prometa.

Tema i prethodni postovi su neprimjerenog sadrzaja ,jer forum ne podrzava bilo kakve postove koje se kose sa zakonom u prometu i bilo kojim drugim zakonom u BiH. Te zbog toga ide pod katanac :lock:
Zaključano

Natrag na “Off Topic”