Mobilni operateri,kojeg izabrati?

Pišite o čemu god želite
Odgovori
Avatar
zulleee
Iskusan član
Postovi: 1209
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:46
Lokacija: Srebrenik
Vozim: Peugeot 407 2.0 HDi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta
garage

Mobilni operateri,kojeg izabrati?

Post Postao/la zulleee »

Ovako imao sam broj bh telecom-a od osnovne skole,i odgovarali su mi jer sam na dva broja imao uspostavu poziva od 0,07 Km. Tako da mi je to bilo super,medjutim od neki dan to oni promjene pa mi je sada uspostava za dva broja 0,28 km a za sve ostale bh korisnike mi je uspostava poziva 0,20 ili 0,25 (nezz tacno)i svaka nova minuta te kosta toliko. Dnevno bi mi trebalo 10 tak km za te pozive na dva brojja,te nemam nista drugo osim da mijenjam mrezu saa velikim osmijehom jer su govna .

Sada me zanima na sto da predjem ? Koju vi koristite i kakve pogodnosti pruza ta druga mreza,imao sam jedno vrijeme i Hallo karticu tu je uspostava bila 0,05 km.
Avatar
Phantom
Site Admin
Postovi: 2613
Pridružen/a: 23. lis 2015, 20:49
Lokacija: Teslic
Vozim: Peugeot 307 2.0 HDI 79KW
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 90 puta
Kontakt:
garage

Re: Mobilni operateri,kojeg izabrati?

Post Postao/la Phantom »

ja sam na Mtel al i oni gule jbg :D al zato pored imam i Hallo i primjetio sam da su jeftiniji dosta
Motion & Emotion
Avatar
mara-
Site Admin
Postovi: 2442
Pridružen/a: 22. lis 2015, 20:56
Lokacija: Istočno Sarajevo
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Motor: 2.0 BlueHDI 110KW
Ima zahvala: 158 puta
 pohvaljen: 290 puta
garage

Re: Mobilni operateri,kojeg izabrati?

Post Postao/la mara- »

Ja sam baš dugo na mtelu bio, najmanje 10 godina i od nedavno sam korisnik Eroneta i prezadovoljan sam. Kao što reče Phantom, mtel guli i to baš puno u poslijednje vrijeme i zato sam prešao na Eronet, na Savršenu tarifu i ekstra mi. To je prepaid, za 10km dobiješ 80 minuta prema svim mrežama, 150 SMS i 200MB interneta, što je meni idealno. Za 20 dobiješ i više od duplo ovoga. A sa tih 200MB možeš bez problema Viber i ostale programe tog tipa koristiti što sa poruke što za pozive.
Odgovori

Natrag na “Off Topic”