MEETING U TUZLI 2015

Kad? Gdje? Šta?
Odgovori
Avatar
ANELTUZLA
Aktivan član
Postovi: 139
Pridružen/a: 24. lis 2015, 02:18
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

MEETING U TUZLI 2015

Post Postao/la ANELTUZLA »

Postovani moji drugovi sa foruma, imao bi volju da organizujem jedan malo veci meeting u svom gradu. Otvorio sam ovu temu da bi se s vama dogovorio oko detalja da skupa zajednickim snagama izaberemo i mjesto i vrijeme i sve...Ne zelim da radim na svoju ruku zelim da svima bude podobno.
Sto se tice lokacije imam dvije jako interesantne lokacije za prijedlog, prva je Ciljuge, ona je u Zivinicama, nije u Tuzli ali je jako atraktivna i svima je manje vise poznat street race event na Ciljugama... To je napustena pista gdje se svake godine okupljaju auto moto entuzijasti i trkaju na 402 metra, lokacija Ciljuge nije zatvorena i uvijek se moze doci tu sjediti testirati vozilo i slicno, pa sam zamisljao da se meeting moze odraditi tu, uz rostilj muziku i poslije malo ganjanja na 402 m uz dobru zabavu i druzenje..
druga lokacija koja mi je pala na pamet jeste (a to moram provjerit prvo u servisu, a i zavisi od broja osoba koje ce se odazvati meetingu) da se meeting organizuje u dvoristu OVLASTENOG PEUGEOT SALONA SVJETLOST TUZLA, imaju veliki prostor gdje se moze okupiti dosta auta, mozda organizovati i neke besplatne preglede ili podjelu majica ili nekih mirisa ili stickera salona...

uglavnom sve zavisi od broja posjeta, ako bude odziv brojan onda ce i meeting biti bolji i profesionalniji, uz sponzorstvo odredjenih firmi, mozda i neki dj za muziku i slicno, ukoliko odziv bude manji onda ce i meeting biti manje spektakularan, bez nekih posebnih sad dodataka, bilo bi ono u fazonu rostilj pice i to je to... kad bi se odazvalo 30 40 auta bilo bi vrh a ako to bude 5 10 auta onda necemo imat opravdanost da se meeting organizuje u sto boljem svjetlu...

Imao sam takođe i ideju da se neki sponzori ukljuce u to tj. da vidim da li bi mogo organizovat Red Bull da posjeti podijeli koje pice, i obiljezi i obogati skup, kamere da mozda tv tk snimi ili barem da profesionalni kamerman snimi taj dogadjaj napravi video i da se okaci na youtube, i svjetlost tuzla bi mozda pristao kad bi odziv bio velik onda bi se svasta nesto lijepo moglo izorganizovat jer to je ujedno i jedna velika reklama za ovlasteni salon...

sto se tice datuma to cemo na kraju kad sve ove detalje dogovorimo imat cemo u obzir svakog clana foruma i napravicemo neko vrijeme koje pase svima, vikend uglavnom... Volio bi da se u ovu temu ukljuci sto vise clanova i da se ovo napravi da bude na nivou jer peugeot to zasluzuje! Dokazimo da smo ozbiljni i ambiciozni, neka se u cijeloj BiH i šire pročuje za naše meetinge, ne bitno u kojem gradu bili u buduće... Očekujem vaša mišljenja, ideje, sugestije, učešće i sve, jer ja kao pojedinac teško mogu bez dobrog i ozbiljnog tima, ni jedan tuning meeting ili street race meeting ne organizuje samo jedan covjek.
Jedva cekam da vidim vase ideje i prijedloge i sta opcenito mislite o ovoj temi i ideju. Veliki pozdrav Pežoisti moji :D :drive:
Avatar
ElComandante91
Moderator
Postovi: 3508
Pridružen/a: 24. lis 2015, 10:46
Lokacija: Doboj, Beograd
Vozim: 206
Vozim: Peugeot 206 ; Citroen C3 XTR
Motor: 1.4E; 1.4 HDi
Ima zahvala: 350 puta
 pohvaljen: 235 puta
garage

Re: MEETING U TUZLI 2015

Post Postao/la ElComandante91 »

Ideja ti je odlična, sad sve zavisi kada će biti i koliko bi ljudi došlo! :bravos:
Clapton is God!
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5953
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: MEETING U TUZLI 2015

Post Postao/la Avicii »

Haha.. brate, ti si ko stvoren da ovako nesto organizujes :D Nema dalje! ;)
Ja ne mogu nista obecati zbog daljine i posla, al svakako cu pruziti podrsku na svaki moguci nacin :beer:
Avatar
Nermin
Početnik
Postovi: 41
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:11
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put
garage

Re: MEETING U TUZLI 2015

Post Postao/la Nermin »

Sjajna ideja, i bilo bi lijepo da se upoznamo uzivo da se razmjene neka mišljenja i sl. Meni se ideja sviđa i ako mogu šta doprinjeti rado ću pomoći i prisustvovati.
Avatar
zulleee
Iskusan član
Postovi: 1209
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:46
Lokacija: Srebrenik
Vozim: Peugeot 407 2.0 HDi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta
garage

Re: MEETING U TUZLI 2015

Post Postao/la zulleee »

Za ljude koji ne znaju ta pista u Cijugama nije puno dalja od Tz tako da se ne brinete oko kilometraze :D

Po meni je bolje da idemo na pistu,nije tesko dogovoriti sa Svjetlost d.o.o. da i njih posjetimo ali da sve pravimo na pisti,tu imamo mjesta za sve sta zelimo,kada odredimo datum vidjet cemo kakav ce odaziv biti pa cemo prema tome i formirat sve planove.


Po meni je dovoljno i da nas bude nekoliko da se fino druzimo,bacimo rostilj...a naravno sto veci broj to bolje.

Bitan je rostilj ostalo manje vise :D sto se tice tih tv kuca ne znam,zavisi od broja ljudi koji budu dolazili, ALI MOZEMO napraviti kanal na youtube i tu ubaciti sninke.

Da pravimo jedan vikend u aprilu ?
Avatar
srky_ug
VIP Član
Postovi: 561
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:41
Lokacija: Ugljevik
Vozim: Peugeot 307 karavan 1.6 16v
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 0
Kontakt:
garage

Re: MEETING U TUZLI 2015

Post Postao/la srky_ug »

Super ideja , ja sam za rock
Avatar
ANELTUZLA
Aktivan član
Postovi: 139
Pridružen/a: 24. lis 2015, 02:18
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Re: MEETING U TUZLI 2015

Post Postao/la ANELTUZLA »

i mene sto se tice mozemo i malo skromnije to organizovat ono u fazonu rostilj, pice, druzenje pozitivno, mogu izganjat kamermana da cijeli taj dan bude uz nas da nas snima profi opremom i da poslije napravi od toga jedan filmic s muzikom i sve, a onda se mozemo svi pokupit i onako posjetit svjetlost, bilo bi i njima drago i onda slikat jednu veliku kolektivnu sliku ispred salona, napravit drama lijepo druzenje i to...i da dodje 5 auta bilo bi mi drago a da dodje 20 komada bilo bi mi jos draze :D uglavnom mene i igija sto posto treba racunat, a i ostali ce se sigurno odazvati pogotovo ovi sto su u kantonu i blizu kantona doboj, bijeljina i to...volio bi da se svi ukljucimo u to kao cjelina da to ne bude ja organizovo ili ti organizovo vec MI organizovali! Da se svi upoznamo uzivo, (koji se vec nismo upoznali do sad) kako da za pocetak od prilike skontamo koliko ce nas biti? valjda ce svi clanovi foruma procitat ovu temu pa da vidimo ko je za nek kaze DOLAZIM kratko i jasno (naravno ako se nesto desi nekom nesto iskrsne normala opusteno samo da se od prilike zna koliko ce raje bit)
Avatar
anel007
VIP Član
Postovi: 2281
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:07
Lokacija: Vogosca
Vozim: Ostalo
Vozim: Ford Focus MK2
Motor: 1.6 16v
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 120 puta
Kontakt:
garage

Re: MEETING U TUZLI 2015

Post Postao/la anel007 »

jbg da ima kakav posten put do tuzle dosao bih, al onu karaulu i mrzim, i ne volim, i na vrh necega mi se popela da sam komplet odustao ici preko bar dok one tunele ne prorove, zadnjih godinu dana kad idem za srebrenicu picim preko romanije, jest tamo duze vozikanje po brdima kojekakvim ali brate bar se ima sta i vidjeti, a preko onog, da prostis, govneta od planinskog prevoja vidis samo borovinu i asfalt, i zadnju stranicu kojekakvih kamiona koji su me redovno kacili kad prelazim preko
slika ¦ slika
Avatar
ffcpeugeot
Početnik
Postovi: 42
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:15
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 2 puta
garage

Re: MEETING U TUZLI 2015

Post Postao/la ffcpeugeot »

Svaka čast momak na ovome, Red Bull bi se rado odazvao ,a isto par ovih malo boljih medija rock ,Lično mislim da bi se prvi MEETING mogao odraditi uz dobar marketing na nekom od portala/televizije gdje bi se na neki način promovirao MEETING a i Web -Peugeotclubbih te privukao jos veći broj vlasnika Pug-ova
Potvrđujem dolazak ukoliko bi to bila Nedjelja i lijepo vrijeme
:drive: :wii:
Avatar
zulleee
Iskusan član
Postovi: 1209
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:46
Lokacija: Srebrenik
Vozim: Peugeot 407 2.0 HDi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta
garage

Re: MEETING U TUZLI 2015

Post Postao/la zulleee »

Srky i ja dolazimo sigurno,takodjer mislim da bi dosao i kenwood,uzeli bi neku nedjelju da svima odgovara,takodjer rostilj neizbjezan,ni muziku nije tesko srediti,ako nas bude fino onda zvati medije ako bude malo bit ce odlicno druzenje samo bez medija :D

Ima i fb stranica pa cemo i tamo to sve reklamirati.

I u krajnjem slucaju napravit cemo neke video snimke i napraviti kanal na youtube i tamo to okaciti.
Avatar
dino4991
Aktivan član
Postovi: 90
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:01
Lokacija: Modrica
Vozim: Peugeot 407 SW
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put
garage

Re: MEETING U TUZLI 2015

Post Postao/la dino4991 »

Odlicna ideja :bravos: Ja sam definitivno zainteresovan i sto se mene tice obje opcije su dobre, i Svjetlost i pista. Zelio bih odmah reci da dolazim ali ovako bez konkretnog datuma je tesko znati sa sigurnoscu :think: u svakom slucaju cekati jos ljepse i toplije dane da ne bude, kupi rostilj i pokisnu mjuza :D ;)
Avatar
Nermin
Početnik
Postovi: 41
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:11
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put
garage

Re: MEETING U TUZLI 2015

Post Postao/la Nermin »

Na mene isto možete računati pogotovo ako je nedelja u pitanju radi posla ništa drugo. Koliko god bilo vozila i ljudi biće dobro mada što više to bolje. Odlična je i ideja pista pa svjetlost. Pozz za sve
Avatar
zulleee
Iskusan član
Postovi: 1209
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:46
Lokacija: Srebrenik
Vozim: Peugeot 407 2.0 HDi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta
garage

Re: MEETING U TUZLI 2015

Post Postao/la zulleee »

Po meni je bolje da odemo u svjetlost i onda na pistu,da nam druzenje na pisti vremenski ne zavisi od svjetlosti. Za sada mislim da ima 10+ auta :)
Avatar
ANELTUZLA
Aktivan član
Postovi: 139
Pridružen/a: 24. lis 2015, 02:18
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Re: MEETING U TUZLI 2015

Post Postao/la ANELTUZLA »

prije svega da odgovorim svom imenjaku koji kaze da nema posten put do tuzle iz sarajeva :D druze nemoj karaulom ni ziv ni mrtav ja uvijek kad idem ne bitno gdje sarajevo zenica travnik kad idem dole juznije neum i slicno idem na doboj pa za dole...nikad ne idem karaulom... put je duzi nekih 30kilometara cini mi se al je zato bolji osamsto puta sve je pravac i ustedi se i na vremenu i na gorivu... jos se malo cojk podkaci i auto puta pa se malo ispuse uh :D

lijep sad za sad odaziv ljudi a bit ce sigurnojos najmanje 10 pugova pored ono 10+ :D

imam jos jednu ideju i prijedlog, ne mora se usvojit, al bitno je da svi predlazemo pa cemo nac neku zajednicku sigurno :) znam jedan datum kad zasigurno niko od nas ne radi a uskoro je... a taj dan se ionako provede u druzenju rostiljadi i cirkusiranju, pa zar moze bolje nego taj dan provest s rajom s foruma :) radi se o prvom maju... pa ne bi bilo lose... al ako nije izvodivo nista, trazimo novi datum :)

CILJUGEEEEE :)

slika
Avatar
anel007
VIP Član
Postovi: 2281
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:07
Lokacija: Vogosca
Vozim: Ostalo
Vozim: Ford Focus MK2
Motor: 1.6 16v
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 120 puta
Kontakt:
garage

Re: MEETING U TUZLI 2015

Post Postao/la anel007 »

pa dobro sad sudeci po karti nije to bas 30-tak km, preko doboja, direktno vogosca - zivinice

a nisam ni znao da se moze preko doboja, jbg ja sam vise insan za sunca i juga :green: , u tuzlu sam do sad isao 2-3 puta i uvijek preko karaule pa nisam ni raspitivao obilaznice
slika ¦ slika
Odgovori

Natrag na “Meet-ovi , Druženja”