Obavijest za članove foruma

Vase misljenje o forumu , prijedlozi , sugestije
Odgovori
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Obavijest za članove foruma

Post Postao/la kula »

Obavještavam sve članove foruma da je se na FB pojavila grupa Peugeot Kluba koja djeluje neko vrijeme.
Ovom prilikom zelim da kazem da Administracija Peugeot cluba BiH nema nikakve veze sa pomenutom grupom i da se ogradjuje od bilo kakvoga djelovanja pomenute grupe.
Avatar
liaar
VIP Član
Postovi: 749
Pridružen/a: 10. svi 2017, 08:46
Lokacija: Sarajevo
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Vozim: Peugeot 308 2018
Motor: 1.5 BlueHDI 96kW
Ima zahvala: 140 puta
 pohvaljen: 128 puta
garage

Re: Obavijest za članove foruma

Post Postao/la liaar »

Kreirali su grupu prije par dana, to je ono što sam davno govorio. Raja je "nesposobna" da se registruje na forum, valja ulazit maksuz, nemaju naviku. Nije loša stvar, podijelio sam event tamo, dosta ljudi će vidjeti. Broji već 500+ članova
slika
Nothing is true; everything is permitted.
Avatar
407ftw
Napredan član
Postovi: 228
Pridružen/a: 10. tra 2018, 23:19
Lokacija: Brcko
Vozim: 407
Motor: 1.6 HDI 81KW
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 51 put
garage

Re: Obavijest za članove foruma

Post Postao/la 407ftw »

da nisu kakvi odmetnici hahah
Avatar
IgorRadovanovic
VIP Član
Postovi: 302
Pridružen/a: 30. pro 2017, 23:43
Lokacija: Salzburg
Vozim: Peugeot 407 136
Ima zahvala: 16 puta
 pohvaljen: 29 puta
garage

Re: Obavijest za članove foruma

Post Postao/la IgorRadovanovic »

liaar je napisao/la: 31. svi 2018, 23:11 Raja je "nesposobna" da se registruje na forum, valja ulazit maksuz...
Pa da znas da jeste tako. Postoji odavno grupa "Peugeot klub srbija" inace je forum Peugeot Srbija ugasen, jer niko vise nije aktivan, a tamo na fbu znaci svako svaki sekund pise, i to raaaazne gluposti...ponavljaju se stvari.... forum mi je forum. Nekako, kao mala zajednica
slika
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Obavijest za članove foruma

Post Postao/la kula »

E bas iz toga razloga nismo htjeli napraviti grupu jer je to nepregledno skroz a ljudi su toliko lijeni da nece da potraze vec ponovo pisu vec postavljeno pitanje i slicno.
A i oni kome je se tesko registrirati na forum i ne zasluzuju da budu na forumu. Kada se nece registrirati kako ce pomoci nekome korisnim savjetom.
Da je se neko odmetno ne vjerujem zato sto na ovome forumu koji djeluje vec 4 godine i nesto nikada niko nije uvrijedjen od strane nekog drugoga clana.
Mislim da samo neko ( a znam ko je ) koristi ogroman trud , rad i novac koji je ovdje ulozen za neke svoje ciljeve...
Avatar
liaar
VIP Član
Postovi: 749
Pridružen/a: 10. svi 2017, 08:46
Lokacija: Sarajevo
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Vozim: Peugeot 308 2018
Motor: 1.5 BlueHDI 96kW
Ima zahvala: 140 puta
 pohvaljen: 128 puta
garage

Re: Obavijest za članove foruma

Post Postao/la liaar »

kula je napisao/la: 01. lip 2018, 10:10 E bas iz toga razloga nismo htjeli napraviti grupu jer je to nepregledno skroz a ljudi su toliko lijeni da nece da potraze vec ponovo pisu vec postavljeno pitanje i slicno.
A i oni kome je se tesko registrirati na forum i ne zasluzuju da budu na forumu. Kada se nece registrirati kako ce pomoci nekome korisnim savjetom.
Da je se neko odmetno ne vjerujem zato sto na ovome forumu koji djeluje vec 4 godine i nesto nikada niko nije uvrijedjen od strane nekog drugoga clana.
Mislim da samo neko ( a znam ko je ) koristi ogroman trud , rad i novac koji je ovdje ulozen za neke svoje ciljeve...
Ako hoćeš', mogu ti poslati ime i prezime osobe koja je napravila grupu. Ja vjerujem da ta osoba i ne zna za forum, nego da je napravio FB stranicu po uzoru na Peugeot club Hrvatska i Peugeot club Srbija, bez loše namjere prema forumu. Ja svakako volim forume, i merak mi je pisati po forumima.
slika
Nothing is true; everything is permitted.
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Obavijest za članove foruma

Post Postao/la kula »

Zna on za forum , al nebitno.
Hvala u svakom slucaju....
Avatar
Tom
Moderator
Postovi: 2325
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:44
Lokacija: Bar, Crna Gora
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Vozim: 204, 208, 308
Motor: 1.6 hdi
Ima zahvala: 239 puta
 pohvaljen: 467 puta
garage

Re: Obavijest za članove foruma

Post Postao/la Tom »

Napravili ste samo jednu grešku, trebalo je napraviti grupu i zakljucati je, kako ne bi mogao bilo ko da je kreira sa zvaničnim nazivom poput ovog foruma.

Ja sam bio pristalica te grupe, u samom pocerku, ali kako kaze Kula sve mi je bilo jasnije kada sam vidio sto se desava sa onima iz Hr/Srb i njihovim forumima.

Mislim da je totalna glupost trositi energiju na to u osnovi, i neće imati svoju svrhu jer niko iole stručan i upucen u problematiku Psa nece trošiti svoje vrijeme i znanje na davanje besplatnih savjeta po fb.
Krećem od sebe i to sto podijelim neko (sa)znanje na ovom forumu je moj doprinos forumu i vracanje duga istome.
A moje/vaše znanje se u stvarnom zivotu plaća, necu ga traciti i prosipati Fb-u sigurno. ;)


Poslato s Jadrana

Ovi su korisnici zahvalili autoru Tom za post:
sheky
204 1.2 b 1972.
208 1.4 hdi X3 2013,4,5
308 1.6 hdi 2017.
ex: 207
Avatar
dejca
Aktivan član
Postovi: 137
Pridružen/a: 28. stu 2017, 07:27
Lokacija: Leskovac SRB
Vozim: Peugeot 307 HDI 2.0 66kw Karavan
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta
garage

Re: Obavijest za članove foruma

Post Postao/la dejca »

Forum i te fb stranice se ne mogu porediti po upotrebnoj vrednosti. Uvek dajem prednost forumu, jer tu se može pročitati mnogo korisnih stvari.
Fb stranica je za one koji bi iz prve da reše neki problem koji se pojavio, ali naravno od toga nema ništa.
Avatar
sheky
VIP Član
Postovi: 946
Pridružen/a: 21. tra 2017, 22:28
Lokacija: Brcko
Vozim: Peugeot 307sw
Ima zahvala: 800 puta
 pohvaljen: 202 puta
garage

Re: Obavijest za članove foruma

Post Postao/la sheky »

No sikiriki kolege, sve je to virtuelno i neusporedivo sa forumom..
wicked red
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Obavijest za članove foruma

Post Postao/la Avicii »

Samo malo obavjestenje! Problemi sa Tapatalk aplikacijom su otklonjeni, tako da forum mozete nastaviti koristiti preko iste.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk


Ovi su korisnici zahvalili autoru Avicii za post (ukupno 4):
PhilbyIceMan2mara-milos_je
Odgovori

Natrag na “O Forumu”