Prijedlog kalendar i nagradna igra?

Vase misljenje o forumu , prijedlozi , sugestije
Odgovori
Avatar
Phantom
Site Admin
Postovi: 2613
Pridružen/a: 23. lis 2015, 20:49
Lokacija: Teslic
Vozim: Peugeot 307 2.0 HDI 79KW
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 90 puta
Kontakt:
garage

Prijedlog kalendar i nagradna igra?

Post Postao/la Phantom »

Lezim i gledam u kalendar pa me opali nesto a ono ideja :D Dakle da prvo prodiskutujemo malo da vidimo kako sta... Kontao sam prvo da vidimo cijene kalendara koliko bi bilo, pa da organizujemo nagrandu igru... Svi moraju biti registrovani na forum da postave slike za kalendar. Na kraju na FB biramo sliku s najvise lajkova npr. Slika za Januar mjesec itd... Slike koje izvucemo vlasnicima damo kalendar kao nagradnu a ostale mozemo naplacivati po 5 km cisto da smanjimo troskove. Sve prijedloge zelim da cujem :pop:
Motion & Emotion
Avatar
ElComandante91
Moderator
Postovi: 3508
Pridružen/a: 24. lis 2015, 10:46
Lokacija: Doboj, Beograd
Vozim: 206
Vozim: Peugeot 206 ; Citroen C3 XTR
Motor: 1.4E; 1.4 HDi
Ima zahvala: 350 puta
 pohvaljen: 235 puta
garage

Re: Prijedlog kalendar i nagradna igra?

Post Postao/la ElComandante91 »

Možemo da izaberemo mi na forumu fotografije i da stavimo da ljudi odaberu na fb i instagramu fotografije koje se njima sviđaju pa da iskombinujemo. Odlična ideja Božo! :bravos:
Clapton is God!
Avatar
zulleee
Iskusan član
Postovi: 1209
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:46
Lokacija: Srebrenik
Vozim: Peugeot 407 2.0 HDi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta
garage

Re: Prijedlog kalendar i nagradna igra?

Post Postao/la zulleee »

I ja sam to mislio ali mi je bilo rano da objavim,moja ideja je da preko fb stranice svako ko vozi puga ukljucujuci i nas postavi kao zimske radosti sa peugeotom i glasanje ide do 31.12.. A mi cemo do tada da uplatimo po par KM nekome na racun za poklone. Ja bih nesto bolje od kalendara ja mislim da nas svaki kalendar koji dobijemo od banke neke firme samo smori i moramo da ga bacimo... Po meni kao nagrade dosta bolje zvuce majice,privjesci,mirisi za auto,samponi,cetke za pranje auta itd...

Eh sada svako ko zeli da glasa morat ce da lajka fb stranicu i normalno stavi like na sliku...
A do tada moramo malo da promovisemo fb stranicu da sakupimo ljude na nju da sto vise ljudi bude do nagradne igre,cemu svrha ako ima 5 slika po 2 lajka :D
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4663
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 293 puta
garage

Re: Prijedlog kalendar i nagradna igra?

Post Postao/la kula »

@Zulle za bilo kakvu ideju nikada ,ali bas nikada nije rano.Svaki prijedlog bilo kojeg clana je dobro dosao .
A sto se tvoje ideje tice slazem se sa tobom da bi bilo korisnije recimo uraditi neki miris ili nesto sto je prihvatljivije tipa privjesak ili nesto slicno...


Da bi uradili kalendare moramo imati slike clanova auta i da kalendar uradimo od tih slika.
A da bi to uradili trebamo prije toga uraditi jedan jedinstveni logo gdje ce pisati www.peugeotclubbih.com i trebali bi odabrati neki font za to i da tim istim fontom pise i na grbu kluba.
Osim toga kalendar kao nagrada po meni bas i nije nesto,ako hocete iskreno.
Mnogo je bolji poklon recimo privjesak,ali opet to je samo moje misljenje...jer privjesak ce vidjeti mnogo ljudi na stolovima u kafanama itd :D, a kalendar samo dobitnik ako ga uopce stavi na zid u svoju sobu,a sa vremena na vrijeme i njegova djevojka jelte.
Ali opet naglasavam ovo je samo moje misljenje.
Trebali bi se organizirati i izabrati font i to pod hitno da budemo prepoznatljivi po tome.
A to bi trebao odraditi netko ko se dobro razumije u photoshop (Sale :D ) i da uradi par prijedloga pa da se odabere jedan.

P.S

Svaka cast za ideju Phantom :super:
Avatar
zulleee
Iskusan član
Postovi: 1209
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:46
Lokacija: Srebrenik
Vozim: Peugeot 407 2.0 HDi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta
garage

Re: Prijedlog kalendar i nagradna igra?

Post Postao/la zulleee »

Trebamo malo dignuti na noge stranicu na fb,postaviti vise ljudi da je vode ili sta...I ako mi ubacimo svoje slike kao nagradnu igru svako ce imati po 1 like od sebe i to je to :omg:

Ako se ukljuce ljudi koji nisu clanovi ovog foruma,bit ce zanimljivije a i samim time ce na kraju biti clanovi.
A za 20 tak km mozes kupit majicu ,sampon,privjesak i cetku za pranje auta koaj je dovoljna nagrada za prvo mjesto :D
Avatar
ElComandante91
Moderator
Postovi: 3508
Pridružen/a: 24. lis 2015, 10:46
Lokacija: Doboj, Beograd
Vozim: 206
Vozim: Peugeot 206 ; Citroen C3 XTR
Motor: 1.4E; 1.4 HDi
Ima zahvala: 350 puta
 pohvaljen: 235 puta
garage

Re: Prijedlog kalendar i nagradna igra?

Post Postao/la ElComandante91 »

Čuću se ja sa Saletom pa da odradimo i na grbu i logo sam za sebe, pa ćemo to sve ukolpiti.
Clapton is God!
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4663
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 293 puta
garage

Re: Prijedlog kalendar i nagradna igra?

Post Postao/la kula »

zulleee je napisao/la:Trebamo malo dignuti na noge stranicu na fb,postaviti vise ljudi da je vode ili sta...I ako mi ubacimo svoje slike kao nagradnu igru svako ce imati po 1 like od sebe i to je to :omg:

Ako se ukljuce ljudi koji nisu clanovi ovog foruma,bit ce zanimljivije a i samim time ce na kraju biti clanovi.
A za 20 tak km mozes kupit majicu ,sampon,privjesak i cetku za pranje auta koaj je dovoljna nagrada za prvo mjesto :D
FB stranicu rade trojica sto je sasvim dovoljno i broj fanova stranice neprekidno raste , meni je veci prioritet dici broj clanova na forumu, posebno aktivnih...
Odgovori

Natrag na “O Forumu”