Osnivanje kluba

Vase misljenje o forumu , prijedlozi , sugestije
Odgovori
Avatar
cviki
Iskusan član
Postovi: 564
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:21
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 120 puta
garage

Re: Osnivanje kluba

Post Postao/la cviki »

Ja sam misljenja da bude u jednom entitetu u kojem meni licno je nebitno jer nema svrhe davati duple pare na registracije i duplo raditi sve a ako podjelimo po entitetima nema ni velikog broja clanova u jednom i drugom klubu sto nema svrhe zatim kad nesto ganjamo valja duplo ganjat a treba registrovat iz jos jednog razloga odrzavanje skupova lakse se najavi kad je klub u pitanju kad je trazenje sponzora za klub i isti skup kao sto znate ja sam u organizaciji vw festa bh radimo ga preko amk bad boys zivinice i sve lako ide posaljemo ispred kluba ljudima zahtjeve za donacije oni oslobodjeni poreza dobro nama dobro njima tako da treba ici na osnivanje kluba po meni ondje gdje ce nam peugeot diler biti na raspolaganju naj vise npr nas u tz nipex za vw fest max podrzava ove godine opet su nam generalni sponzor al sad ako neko od clanova misli da treba da se dijeli po entitetima onda nek pravi sebi klub jer za mene je druzenje bitno a gdje je sjediste nije me briga ;) na ovom forumu i na fb mislim da bi se svi slozili u jedan klub da niko nema dovoljno muda da pokrene to u nekom ddrugom gradu jer nece imati clanova jer kako se vidi na forumu ima nas sa svih strana i gradova al ne u velikom broju da bi mogli svako sebi klub pravit. Izvinjavam se sto nema tacki zareza al me na mob to smara ;)

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Avatar
ElComandante91
Moderator
Postovi: 3508
Pridružen/a: 24. lis 2015, 10:46
Lokacija: Doboj, Beograd
Vozim: 206
Vozim: Peugeot 206 ; Citroen C3 XTR
Motor: 1.4E; 1.4 HDi
Ima zahvala: 350 puta
 pohvaljen: 235 puta
garage

Re: Osnivanje kluba

Post Postao/la ElComandante91 »

Najmanje je bitno u kojem se entitetu registrovati i gdje će biti sjedište kluba, koje je u suštini samo fiktivno, nego je pitanje da li možemo onda da organizujemo skupove, primamo donacije od firmi iz drugog entiteta... Pošto je sve tako fino uređeno u državi, veoma je moguće da neće moći.

Ja bi najviše volio kad bi mogli to da jednostavno završimo na nivou čitave države, jer se tako i predstavljamo.
Clapton is God!
Avatar
cviki
Iskusan član
Postovi: 564
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:21
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 120 puta
garage

Re: Osnivanje kluba

Post Postao/la cviki »

Mozes ti primat donaciiije odakle hices to je nebitno a za skupove isto

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
Odgovori

Natrag na “O Forumu”