Vaše mišljenje o forumu

Vase misljenje o forumu , prijedlozi , sugestije
Odgovori
Avatar
micija
VIP Član
Postovi: 714
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:19
Lokacija: Modriča
Vozim: Peugeot 5008
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la micija »

Pitanjce za strucnjake!? Kako ja kad udjem u neciji profil ne mogu da vidim grad iz koga dolazi taj forumas?! Da li clanovi ne unesu u opis ili nema opcije ili je nesto trece!?
Da napomenem na tapatalku sam prijavljen.
slika
Ovako to izgleda na jednom drugom forumu.
Diagbox- forumasima gratis pregled ljubimca. Modriča.
Avatar
Tom
Moderator
Postovi: 2325
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:44
Lokacija: Bar, Crna Gora
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Vozim: 204, 208, 308
Motor: 1.6 hdi
Ima zahvala: 239 puta
 pohvaljen: 467 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Tom »

Sa tapatalk ne vidim ni ja tvoje podatke, kad se udje s compa vidi se, ukoliko su članovi uneli podatke. Mislim da je do podesavaja TT-a, i foruma.

poslato s Jadrana
204 1.2 b 1972.
208 1.4 hdi X3 2013,4,5
308 1.6 hdi 2017.
ex: 207
Avatar
micija
VIP Član
Postovi: 714
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:19
Lokacija: Modriča
Vozim: Peugeot 5008
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la micija »

Bilo bi bolje da moze da se vidi jbg.

Diagbox- forumasima gratis pregled ljubimca. Modriča.
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Avicii »

Vjerovatno zato sto si na TT profilu popunio sve ovo, pa ti se onda sve to vidi na svakom forumu. Ako zastitis da ti nije Public Profil, nece ti se nista vidjeti.. ni podaci ni na kojim si jos forumima na TT.. bar tako mislim da je.
Avatar
Radoljub
Aktivan član
Postovi: 55
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:05
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Radoljub »

Posto me nije bilo jako dugo, da bacim svoje misljenje o forumu.
Naime, sve pohvale za prvo, jako brze odgovore na nedoumice i pitanja , a kao drugo, strucni ste jako ,a i dosta vas voli kao i ja, samostalno da cacka i nesto nauci novo a ne samo odveze nekome i plati :) tako da u odnosu na Peugeot Srbija forum, 3 svetlosne godine ste ispred :)
Recima Zdravka Colica iz neke davne reklame za pivo " nista ja ne bi dir'o " tj.ne bi menjao :D
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la kula »

Hvala Radoljube . drago mi je da si opet tu :good:
Avatar
ElComandante91
Moderator
Postovi: 3508
Pridružen/a: 24. lis 2015, 10:46
Lokacija: Doboj, Beograd
Vozim: 206
Vozim: Peugeot 206 ; Citroen C3 XTR
Motor: 1.4E; 1.4 HDi
Ima zahvala: 350 puta
 pohvaljen: 235 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la ElComandante91 »

Hvala na lijepim rijecima!
Clapton is God!
Avatar
nace
Aktivan član
Postovi: 118
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:30
Lokacija: Tesanj
Vozim: Peugeot 308 1,6 HDI
Ima zahvala: 17 puta
 pohvaljen: 14 puta
Kontakt:
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la nace »

obzirom da sam clan vec godinu , sve pohvale . Ljudi su spremni za razgovor ,,savjet itd...
sto se tice , mozda ne bi bilo lose da ostavite opciju otvorenu za one koji nisu clanovi foruma , da mogu bez logiranja pregledati teme , kao na HR forumu. Teme se mogu pregledati samo uz logovanje .
ja iskreno ulazim sa mnogo mobitela i raqcunara , a i nije mi nesto fino da kucam gdje god stignem passworde . Mislim da je to i bolje , jer neko ko jednom zatrazi kakav savjet , a ne moze ga otvoriti u temi , nece vise ni dolaziti , a s druge strane , ako je otvoreno , mozda se i uclani , i imamo veci broj clanova .

pozzzzz
Avatar
Tom
Moderator
Postovi: 2325
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:44
Lokacija: Bar, Crna Gora
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Vozim: 204, 208, 308
Motor: 1.6 hdi
Ima zahvala: 239 puta
 pohvaljen: 467 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Tom »

Ja se slažem sa @nace da se stavi javno sadrzaj foruma, nisam ni znao da ne idemo "inAir", jer kad ljudi vide koliko smo PAMETNI i korisni jos će ih se više pridružiti, i biti srecni da budu članovi takve jedne zajednice. ;)

poslato s Jadrana
204 1.2 b 1972.
208 1.4 hdi X3 2013,4,5
308 1.6 hdi 2017.
ex: 207
Avatar
ElComandante91
Moderator
Postovi: 3508
Pridružen/a: 24. lis 2015, 10:46
Lokacija: Doboj, Beograd
Vozim: 206
Vozim: Peugeot 206 ; Citroen C3 XTR
Motor: 1.4E; 1.4 HDi
Ima zahvala: 350 puta
 pohvaljen: 235 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la ElComandante91 »

Stavili smo tako iz razloga što je mnogo ljudi samo dolazilo da pročita šta im treba, niti se oni predstave a o auto da ne govorimo.
Clapton is God!
Avatar
Tom
Moderator
Postovi: 2325
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:44
Lokacija: Bar, Crna Gora
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Vozim: 204, 208, 308
Motor: 1.6 hdi
Ima zahvala: 239 puta
 pohvaljen: 467 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Tom »

Pa ima i to svoje, u pravu ste. Teško je biti pametan u ovoj situaciji.
Obije solucije imaju svoje ZA i PROTIV.
Kako ja to gledam:
Zatvoren sistem ne dozvoljava potencijalnim novim forumasima da vide ovaj forum kao zabimljiv i pridruze mu se.
Otvoren će djelovati kao jeftina/besplatna pomoć www predatorima koji žele nesto sad odmah, i džabe.

Lično nikad ne pristupam zatvorenim forumima jer ne zelim da trošim vrijeme na registreaciju ako nema sadrzaja koji me zanimaju, i kao nov ne bih se registrovao ovdje.
Ima dosta korisnika koji su se regali zbog toga, iznesu svoj problem, uspiju rijesiti i idu do sljedeće prilike kad im zatreba savjet, u medjuvremenu ih nema, ni da pomognu drugima, ni da podignu svoje teme. Meni to jako smeta, i izbjegavam da "pomazem" pečurka/duga korisnucima(kako ih ja zovem), pojave se posle kiše, i opet nestanu do sljedeće.
Da je otvoreno oni bi vidjeli eventulano rešenje koje je nekome ponuđeno, a oni kojima je sve ovo interesantno bi pristupili forumu i dijelili svoja iskustva/slike/upite/rješenja.
Ne znam, možda nisam u pravu, treba nam neki marketing menadžer sa iskustvom u analiziranju ponasanja www korisnika, da ovo dignemo na viši nivo :) ;)

poslato s Jadrana

Edit: jedna stvar koja mi je DRAGA i koja me zadržala kao "stranca" na BiH Peugeot - novim članovima u velikom broju prizimo dobrodošlicu jednim postom!
Na drugim forumima nije slucaj, jer sam se bas iz znatiželje registovao na jednom peugeotforumu exYu države i dobrodošlicu mi je poželio samo jedan moderator. Nije mi povrijedjena sujeta, da ne mislite, samo sam analizirao situaciju.

Tako da BRAVO ZA SVE članove!!!
204 1.2 b 1972.
208 1.4 hdi X3 2013,4,5
308 1.6 hdi 2017.
ex: 207
Avatar
anel007
VIP Član
Postovi: 2281
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:07
Lokacija: Vogosca
Vozim: Ostalo
Vozim: Ford Focus MK2
Motor: 1.6 16v
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 120 puta
Kontakt:
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la anel007 »

ElComandante91 je napisao/la:Stavili smo tako iz razloga što je mnogo ljudi samo dolazilo da pročita šta im treba, niti se oni predstave a o auto da ne govorimo.
ne možeš to tako gledati jbg, internet ko internet je u globalu otvorenog tipa i sve je moguće naći, šta fali ako neko dođe do određene informacije koja ga zanima i produži dalje, tako to na netu i biva većinom

elem dugoročno više koristi imaš od članova koji su registrovani na forum radi sopstvene želje jer im se čitajući prije toga svidjela komplet atmosfera nego od članova koji su primorani da se registruju pa napisali jedan ili ni jedan post i produžili dalje :good:
slika ¦ slika
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la kula »

Hvala na lijepim rijecima i sugestijama kako forum uciniti boljim. Vidite mnogo je rada i truda a i novca ulozeno a i dalje se ulaze kako bi forum funkcionisao na ovaj nacin. Tim admina i moderatora danonocno bdije nad forumom kako bi sve to bilo ok. Sto se registracije tice za sada je tako jer je to namanje sto neki novi clan moze uciniti u , ajmo reci, znak zahvalnosti timu koji radi na forumu. Svaka tema je jednim dijelom vidljiva da bi gost mogao procitati o cemu se radi ali ne u cijelosti. Pa ako ga zanima tema i misli da ce naci tu odgovor onda ce se i registrirati. Naravno ovo je moje misljenje i ne mora biti konacno . Kako god sam zahvalan timu koji radi na odrzavanju foruma zajedno samnom tako sam zahvalan aktivnim clanovima jer bez Vas mi se ne bismo imali za koga truditi.
Avatar
sonnyblack
VIP Član
Postovi: 440
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:40
Lokacija: Sarajevo
Vozim: Peugeot 308 PH2 1.6 e-HDI 112KS
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 16 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la sonnyblack »

Obzirom da forum prati i FB stranica, sta mislite da skupimo neki budzet i da se kreira kampanja na FB-u u svrhu promocije stranice? Istina da je FB u zadnje vrijeme posteno zavrnuo pipu sto se tice boost-anja bilo kakvih objava, promocije stranica i uopsteno reacha promovisanog sadrzaja, ali mislim da bi mogli napravit pozitivan skok s ovim. Ima nas min. 30-ak clanova koji mozemo izdvojit 10KM i to bi bilo oko 300KM, odnosno oko 160 dolara, koliko vec. Napravit kampanju da ide promocija npr 8 dana po 20 dolara.
Avatar
Struja
VIP Član
Postovi: 1114
Pridružen/a: 03. sij 2016, 01:12
Lokacija: Sarajevo
Vozim: 5008
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 35 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Struja »

Ja sam za ovo sto sonny kaze iako bas ne razumijem :D ,ali svaki normalnu i realnu akciju cu podrzati

1921
Odgovori

Natrag na “O Forumu”