Vaše mišljenje o forumu

Vase misljenje o forumu , prijedlozi , sugestije
Odgovori
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la kula »

Pošto sam slucajno izbrisao temu, pisem je ponovo.
Znaci sve sto mislite o forumu , sto vam se svidja a sto ne ,sta bi dodali - oduzeli itd itd...
Budite iskreni i nemojte presutjeti ono sto vam smeta :)
Avatar
ANELTUZLA
Aktivan član
Postovi: 139
Pridružen/a: 24. lis 2015, 02:18
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la ANELTUZLA »

Savrsena ideja je opcenito ovaj forum zasto samo ljubitelji vw i bmw da imaju svoje klubove forume i meetinge, sto ne bi i mi imali :)
nista ne bih oduzeo nista ne bih dodao, sve je tiptop i tece svojim tokom super...
Avatar
Grga
Aktivan član
Postovi: 146
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:49
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Grga »

sto se tice mog misljenja, uglavnom mi se sve svidja, pogotovo sto imamo priliv clanova sto je i najbitnije, a i teme su kvalitetne i koliko vidim uvjek dovrsene, nije tipa imam problem- a da se ne napise rijesenje na kraju. Iskreno malo sam razmisljao kako poboljsati ako ima potrebe, meni jedino malo organizacija foruma ne sjeda, tesko se snalazim u podforumima, vecinom odem na svoj profil i tamo u napisanim postovima nadjem temu koja me interesuje, e sad kako ga preorganizižovati(ako uopste treba, ovo je moj licni "dozivljaj") nazalost nemam ideju, mada nije to nista znacajno..
Avatar
mara-
Site Admin
Postovi: 2442
Pridružen/a: 22. lis 2015, 20:56
Lokacija: Istočno Sarajevo
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Motor: 2.0 BlueHDI 110KW
Ima zahvala: 158 puta
 pohvaljen: 290 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la mara- »

OK je forum, jedina stvar koja mi smeta je što opcija View unread posts (Nepročitane poruke) ne radi kako treba. Kada god je koristim uvijek mi prikazuje iste teme koje sam i ranije vidio. Da bi tema nestala sa ovog spiska, moram je otvoriti, a ne želim da otvaram svaku temu. Znači, sve teme koje mi ova opcija prikaži bi trebale da budu automatski označene kao pogledane i da se više ne smatraju novim porukama.
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la kula »

Hvala na pozitivnim komentarima , a jos vise Vam hvala na kritikama.
@ mara
za pregled novih poruka koristim " Novi postovi" i tu mi uvijek izbaci ono sto je zadnje napisano od moje posljednje posjete. Vjeruj mi da jos nikada nisam isao na "neprocitane postove" ,tako vidi da probas ovu opciju sto ja koristim pa javi jel bolje

@ grga
da podforumi nekada djeluju konfuzno , ali ako imas kakav prijedlog da to bude jednostavnije slobodno reci da se urediti sve :D
Avatar
mara-
Site Admin
Postovi: 2442
Pridružen/a: 22. lis 2015, 20:56
Lokacija: Istočno Sarajevo
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Motor: 2.0 BlueHDI 110KW
Ima zahvala: 158 puta
 pohvaljen: 290 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la mara- »

Aha, probaću sa tom opcijom.
Avatar
Grga
Aktivan član
Postovi: 146
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:49
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Grga »

recimo ovako: pocetni izgled je Ok-> kad kliknemo recimo na seriju 3 da se otvori Općenito pa ispod teme iz Općenito, zatim ispod tih tema kao nova sekcija Kvarovi pa ispod teme, nesto ovako
slika
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la kula »

Tesko da ce se moci ovako nesto izorganizirati na ovaj nacin jer je potpuno drugacija koncepcija foruma.
Nasa platforma jednostavno ne radi na ovakav nacin.
A bilo bi jako,jako dobro da moze :oprosti:
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Avicii »

Postoji li sada mogucnost, kada smo presli na .com, da se forum ubaci ili kako li to vec ide na TAPATALK?
Zna li neko nesto o tome?
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la kula »

Malo sam istrazivao o tome, ali ne bas detaljno zbog nedostatka vremena, i nisam uspio naci da postoji opcija za free forums platforme za tapatalk.
Avatar
anel007
VIP Član
Postovi: 2281
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:07
Lokacija: Vogosca
Vozim: Ostalo
Vozim: Ford Focus MK2
Motor: 1.6 16v
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 120 puta
Kontakt:
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la anel007 »

kula kako mislis free forums platforma, koliko ja znam ovo je phpbb forum koji se uredno moze registrovati na tapatalk za dz
slika ¦ slika
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Avicii »

Pa eto ne znam ni ja, jel se moze jos ko raspitati tome, pa sve vise ljudi pise po forumima preko toga. Ja sam licno preko Tapatalka vezan za 4 foruma i stvar je nevjerovatno korisna i laka za koristiti.

Anele, ako znas bilo sta o tome, kako se to radi ili da znas nekoga ko bi nam to mogao srediti, javljaj ;)
Avatar
anel007
VIP Član
Postovi: 2281
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:07
Lokacija: Vogosca
Vozim: Ostalo
Vozim: Ford Focus MK2
Motor: 1.6 16v
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 120 puta
Kontakt:
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la anel007 »

pa nisam nikad radio s forumima ali sumnjam da je tesko nesto, pogotovo kad je u uputstvu sve slikovito objasnjeno, znaci treba samo imati pristup serveru na kojem je forum hostan, kopirati nekoliko foldera i fajlova i odraditi instalaciju kako pise na slikama
slika ¦ slika
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la kula »

Forum je hostan na Freeforums.org i mislim da je u tome problem za tapatalk , ne znam nisam siguran, bez obzira na platformu foruma, u pravu si Anele.
Nisam bas vjest sa svim tim pa ako neko nesto zna vise neka pomaze .
Bozo je nesto cackao oko toga ali nije uspio, sada nisam bas siguran zbog cega :neznam:
Avatar
anel007
VIP Član
Postovi: 2281
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:07
Lokacija: Vogosca
Vozim: Ostalo
Vozim: Ford Focus MK2
Motor: 1.6 16v
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 120 puta
Kontakt:
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la anel007 »

auuuu pa ko vas na to nagovori zivi bili, u tome i jest kvaka svega i sad ste vezani za njih
Hi there,

Unfortunatley, we are unable to provide MySQL databases. The only way for your forum to leave FreeForums.org is to upgrade to Advanced Hosting.
znaci jedini nacin je da prvo kupis taj njihov nekakav hosting da bi dobio pristup bazi podataka i tek onda mozes bjezati (s tim da ne smijes raci im sto kupujes jer ako provale da hoces bjezati ostajes na ovom osnovnom planu na kojem ste valjda sad)

elem da se mene pita ja bih odmah bjezao sa ovakvog tipa hostinga i sebi odradio sve po ps-u pjeske, sa ovim nemas uvid u bazu, ne mozes dodavati addone poput tapatalka i jos more budalastina

uglavnom dok ne promjenite hosting providera i dok ne dobijete pristup sql bazi i ftp serveru nista od tapatalka
slika ¦ slika
Odgovori

Natrag na “O Forumu”