Vaše mišljenje o forumu

Vase misljenje o forumu , prijedlozi , sugestije
Odgovori
Avatar
Djetko
Aktivan član
Postovi: 116
Pridružen/a: 09. lip 2016, 10:26
Lokacija: PODGORICA
Vozim: 508 sw
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 2 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Djetko »

Sve pohvale za ekipu na forumu i Toma koji me pozvao ovamo :))))
Avatar
Tom
Moderator
Postovi: 2325
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:44
Lokacija: Bar, Crna Gora
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Vozim: 204, 208, 308
Motor: 1.6 hdi
Ima zahvala: 239 puta
 pohvaljen: 467 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Tom »

Kula, ako je tako kako kazes onda je to potpuno korektno, da se dio vidi, jer ce to privuci potencijalne članove, i to je bila moja poenta.
Ja sam spreman da podržim akcije kluba, koliko mogu, pa blagovremeno obavijestite. Drago mi je da ova Lavovska zajednica raste i napreduje.
Djetko nema na čemu, obogatio si forum za odličnim Pugom, i uspjeli smo te nagovoriti da sam pocnes čačkati oko njega ;)

poslato s Jadrana
204 1.2 b 1972.
208 1.4 hdi X3 2013,4,5
308 1.6 hdi 2017.
ex: 207
ArminM
VIP Član
Postovi: 1204
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:02
Lokacija: Zavidovici
Vozim: Peugeot 307, audi a6 4f 3.0 tdi
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 17 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la ArminM »

Da i ja dam svoje misljenje. Nisam nesto fan foruma, bio sam jako aktivan na bhtunning forumu, imao sam tad i puno vise vremena pa sam zato prvi po postovima haha. Kad sam se prijavio ovdje znao sam par clanova, i upoznao jos dosta njih. Po meni je to najveca odlika ove stranice. Postali smo jako dobri prijatelji i jedni za druge tu kad god treba. Ja licno ne postavljam neke svoje radove, ne pisem puno i zbog vremena koje nemam, a i zbog pametnjakovica koji su u zivotu mozda, ali mozda zamijenili siijalicu, ali su tu da pametuju. Ovo je samo moje misljenje, jer sam ja malo kratak sa zivcima po tom pitanju, ali oni koji su me upoznali znaju da sam tu za sve u svako doba. Ono sto sam htio da kazem, ovo gore ne morate citat haha. Salim se, poentA svega je da bi ja mozda i prodao auto, ali ne smijem od ovih baraba :D

Nema ovakve ekipe nigdje, to vam garantujem. Forum moze bit i ovakav i onakav, ali koga god pozoves telefonom pomoci ce ti u rekordnom vremenu

Poslano sa mog HTC Desire 828 koristeći Tapatalk
Avatar
Leonche
Napredan član
Postovi: 252
Pridružen/a: 27. stu 2016, 10:31
Lokacija: Split - Žepče
Vozim: Peugeot 508 SW 1.6 e-hdi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 2 puta
Kontakt:
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Leonche »

Svaka pohvala za rad foruma, brzi ste i efikasni što je najbitnije. Samo tako naprijed!
Avatar
ro.OXy'
VIP Član
Postovi: 935
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:54
Lokacija: Busovača
Vozim: Peugeot 307 SW
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 19 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la ro.OXy' »

sve pohvale za forum. Direktora smjeniti sto prije to bolje i ova administracija ne moze valjati nikako dok je bozo ( poznatiji kao phantom) u njoj .. treba tu ubaciti ozbiljnije ljude ba lol
Svi smo mi tu jedni za druge...zao mi je samo sto su neki clanovi predaleko i sto se poznajemo samo ovako preko slova i slika....
Avatar
Harun
VIP Član
Postovi: 400
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:40
Lokacija: Kakanj
Vozim: Peugeot 307 2.0HDi i 206 2.0HDi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 16 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Harun »

Tu si upravu Marine, treba ove stare, ozenjene i neozbiljne izbaciti, a vise nas mlade ubaciti. lol. A pogotovo tog nekog Phantoma.
Avatar
Phantom
Site Admin
Postovi: 2613
Pridružen/a: 23. lis 2015, 20:49
Lokacija: Teslic
Vozim: Peugeot 307 2.0 HDI 79KW
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 90 puta
Kontakt:
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Phantom »

Nemate staza za Administraciju
Motion & Emotion
Avatar
ro.OXy'
VIP Član
Postovi: 935
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:54
Lokacija: Busovača
Vozim: Peugeot 307 SW
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 19 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la ro.OXy' »

zbog tog staza nam je administracija ovakva kakva jest lol
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la kula »

:offtopic:
Avatar
Tom
Moderator
Postovi: 2325
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:44
Lokacija: Bar, Crna Gora
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Vozim: 204, 208, 308
Motor: 1.6 hdi
Ima zahvala: 239 puta
 pohvaljen: 467 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Tom »

Uzeo sam kokice, da znate... Pratim! ;)

poslato s Jadrana
204 1.2 b 1972.
208 1.4 hdi X3 2013,4,5
308 1.6 hdi 2017.
ex: 207
Avatar
andrej
VIP Član
Postovi: 752
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:41
Lokacija: Novi Sad
Vozim: 306 XT 1.6
Ima zahvala: 14 puta
 pohvaljen: 39 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la andrej »

lol
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la kula »

sonnyblack je napisao/la:Obzirom da forum prati i FB stranica, sta mislite da skupimo neki budzet i da se kreira kampanja na FB-u u svrhu promocije stranice? Istina da je FB u zadnje vrijeme posteno zavrnuo pipu sto se tice boost-anja bilo kakvih objava, promocije stranica i uopsteno reacha promovisanog sadrzaja, ali mislim da bi mogli napravit pozitivan skok s ovim. Ima nas min. 30-ak clanova koji mozemo izdvojit 10KM i to bi bilo oko 300KM, odnosno oko 160 dolara, koliko vec. Napravit kampanju da ide promocija npr 8 dana po 20 dolara.
Vidis Sony o tome smo i mi razmisljali (admini i moderatori), ali nismo nikako mogli naci nacina kako da sakupimo novac za promovisanje FB stranice kluba. Vas clanove nismo htjeli opterecavati sa tim, te smo iz toga razloga trazili sponzore koje bi reklamirali kako na forumu tako i na drustvenim mrezama . Na zalost , volje kod potencijalnih sponzora nije bilo. Dogovora je bilo koliko hoces ali konacne realizacije ne . Tako da je placanje promocije na FB izostalo.
Moje misljenje je da za sada ostane ovako kako je , a sto se tice vase finansijske pomoci na nju racunam kada odlucimo registrirati klub kao neprofitabilnu ugrugu gradjana :D
U svakom slucaju hvala na ponudi za pomoc :good:

Eh da , hvala svima na rijecima podrske i pohvalama ...
Boris_95
VIP Član
Postovi: 330
Pridružen/a: 24. kol 2016, 00:29
Lokacija: Zadar
Vozim: Peugeot 406
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 12 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Boris_95 »

Evo da i ja napišem ponešto budući sam prijavljen i na Peugeot Klub Hrvatska pa mogu i usporediti neke stvari. Dakle, ovdje su članovi puno aktivniji, odgovori stižu u stvarno kratkom roku, svi se trude da pomognu pa makar i samim sugestijama. Na HR klubu ljudi su dosta manje aktivni, bar po komentiranju i slično, mada to ništa ne znači jer je sasvim razumno da ljudi imaju svoj život i van foruma, što me opet ovdje dosta iznenadilo, unatoč obavezama ljudi se trude da bar navrate na forum i vide šta ima novo. Što se tiče ekipe stvarno nemam zamjerke, ja volim da je atmosfera koliko toliko vesela, a toga ovdje ne fali, šala ima na sve strane. Da rezimiramo, korisnih savjeta jako puno ima, zanimljivih tema ne fali, također dosta aktivna kategorija o vašim autima, pa i mome među njima, dakle, od mene samo pohvale i samo tako nastavite!
Avatar
ro.OXy'
VIP Član
Postovi: 935
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:54
Lokacija: Busovača
Vozim: Peugeot 307 SW
Ima zahvala: 18 puta
 pohvaljen: 19 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la ro.OXy' »

a i ti nam druze moras navratiti na jedan skup :ok:
Boris_95
VIP Član
Postovi: 330
Pridružen/a: 24. kol 2016, 00:29
Lokacija: Zadar
Vozim: Peugeot 406
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 12 puta
garage

Re: Vaše mišljenje o forumu

Post Postao/la Boris_95 »

Teško izvedivo, jedino ako bude neko zimsko okupljanje, proljeće i ljeto nikako ne mogu, tad se radi punom parom. Mada bi baš volio, jest malo podaleko al šta je to za pežoa :D
Odgovori

Natrag na “O Forumu”