Peugeot otkrio model 308 GT

Odgovori
Avatar
Phantom
Site Admin
Postovi: 2613
Pridružen/a: 23. lis 2015, 20:49
Lokacija: Teslic
Vozim: Peugeot 307 2.0 HDI 79KW
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 90 puta
Kontakt:
garage

Peugeot otkrio model 308 GT

Post Postao/la Phantom »

slika

Peugeot je objavio prve fotografije i tehničke podatke GT izvedbe modela 308 koja će premijerno nastupiti na ovogodišnjem pariškom salonu. Riječ je dakako o sportski nastrojenoj izvedbi koja će kupcima biti dostupna u standardnoj hatchback te karavanskoj karoseriji.

Styling modela 308 GT će se od standardne verzije razlikovati mnogim manjim izmjenama sportskog karaktera koje će ujedno doprinijeti i premium dojmu ovog automobila. Između ostalog vrijedi izdvojiti nova LED svjetla, crni difuzor, dvostruki završetak ispušne cijevi, premještanje značke na masku hladnjaka i sl.

Bitno je reći kao će 308 GT biti dostupan s dva različita 4-cilindrična motora, odnosno u benzinskoj i dieselskoj izvedbi. Konkretnije, prvi je 1,6-litreni THP snage od 150 kW, odnosno 204 KS te najvećeg obrtnog momenta od 285 Nm koji je dostupan između 1750 i 4500 o/min, a drugi je 2.0 BlueHDI snage od 133 kW, odnosno 181 KS te najvećeg obrtnog momenta od 400 Nm pri 2000 o/min.

Za sada znamo kako će benzinski motor biti dostupan s ručnim 6-stepenim mjenjačem, dok će dieselska izvedba biti ponuđena s automatskim prijenosom, no za konkretnije tehničke podatke, kao i podatke o performansama morat ćemo pričekat parišku premijeru početkom Oktobra. Za sada je tek potvrđeno kako će obje verzije imati dorađeni ovjes, upravljački i kočnički sustav.

Prve isporuke Peugeota 308 GT očekuju se već do kraja ove godine.

Motion & Emotion
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5963
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 701 put
 pohvaljen: 358 puta
garage

Re: Peugeot otkrio model 308 GT

Post Postao/la Avicii »

Predobro izgleda svakako samo mi nisu toliko uocljive te neke promjene (osim po motorima) u odnosu na ostale modele. Msm, evo i GTI verzija je manje vise ista.. nemam pojma :/
Fino izgleda i karavan:
slika

Al mi i dalje ova unutrasnjost oko CDa malo bode oci:
slika

Ostalo, perfekcija :peugeot:
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4662
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Peugeot otkrio model 308 GT

Post Postao/la kula »

Šta "fino izgleda i karavan" :angry:

Sw izgleda fantasticno stoga molim te nemoj tako :129:

Hahaha salim se

na slikama se mozda to i ne vidi al su tu malo blatobrani siri ,siri je trag kotaca i jos koja sitnica koja podize sportski dojam.
Sve u svemu meni odlicno izgleda. :super:
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5963
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 701 put
 pohvaljen: 358 puta
garage

Re: Peugeot otkrio model 308 GT

Post Postao/la Avicii »

Ma to sam i mislio.. fino, fantasticno, extra, mui bien :)
Odlican je, nema price ;) jedino taj mali detalj od enterijera, al i to mu je oprosteno :)
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4662
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Peugeot otkrio model 308 GT

Post Postao/la kula »

Nadavno sam vidio SW- uzivo i ja sam odusevljen kako izgleda love
Avatar
ANELTUZLA
Aktivan član
Postovi: 139
Pridružen/a: 24. lis 2015, 02:18
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Re: Peugeot otkrio model 308 GT

Post Postao/la ANELTUZLA »

iskreno da vam kazem jako sam odusevljen snagom gt verzije znaci dizelski motor od 180 konjskih snaga to nije nimalo lose :) volio bi ga ja imat hehe
cinjenica da ga po netu porede sa golfom gti je odlicna s obzirom da je ovo gt verzija da pugov 208 gti tek treba da ih sve pomete...







Odgovori

Natrag na “Portal”