Ugradnja voltmetra P106

Odgovori
Avatar
Kenwood
VIP Član
Postovi: 127
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:08
Lokacija: Bijeljina
Vozim: 407
Vozim: Peugeot 407 SW
Motor: 2.0 HDI 100 KW
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 9 puta
garage

Ugradnja voltmetra P106

Post Postao/la Kenwood »

Evo ovako, jedva sam se nakanio da napravim ovu temu, jer trebat' će mi za ubuduće ! :zvizd:
Ovdje planiram da ubacujem sve vezano za moje ideje i radove na 106-icama tj. mom autu, pa se nadam da će nekom biti od koristi ! :green:
Pošto još nije vrijeme za neke krupnije radove na našim ljubimcima ... za početak ove teme ću vas zadovoljiti sa nekim sitnim radovima i realizacijama ! :D
Baš sam se namučio u odluci gdje da ubacim ovu temu, ali kad sam vidio da su zadnje dvije moje teme prebačene ovdje - na osnovu toga sam odlučio da ovdje i otvorim ! Ako sam pogriješio, neka me administratori upozore i prebace temu u odgovarajuću pod-temu ! violina

Evo za početak da podjelim sa vama - kako i gdje sam ubudžio Volt-metar u 106-ici !
S obzirom da je u ovom autu sve skučeno i minijaturno - riješio sam da postavim ovu malu - veoma korisnu stvarčicu baš na ovo mjesto gdje sam je i ugradio ! lol
Za koji dan ću postaviti još jedan moj rad - samo da ga završim... hehehehe :good:
Evo koja sličica !
Pozdrav za sve ! :solobeer:
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Avatar
srky_ug
VIP Član
Postovi: 561
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:41
Lokacija: Ugljevik
Vozim: Peugeot 307 karavan 1.6 16v
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 0
Kontakt:
garage

Re: Ugradnja voltmetra P106

Post Postao/la srky_ug »

Dobra i korisna stvarcica ko ima malo muzike i ko hoce da bude u toku koliki je napon trenutno :zvizd:
I ja sam sebi stavio cisto da imam sve pred sobom koliko ide dole napon kad se odvrene rock
slika
slika
Avatar
Kenwood
VIP Član
Postovi: 127
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:08
Lokacija: Bijeljina
Vozim: 407
Vozim: Peugeot 407 SW
Motor: 2.0 HDI 100 KW
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 9 puta
garage

Re: Ugradnja voltmetra P106

Post Postao/la Kenwood »

E, Srky - baš zbog jače muzike sam ga najviše i stavio - da se vidi kad odvrneš koliko tegli struje i njena varijacija ! :zvizd:
Muzika će sačekati malo da otopli,ali bitno je da je ovo postavljeno ! :good:
Blago tebi, ti imaš dosta mjesta u autu... ja sam mogao još da je postavim i u pepeljaru - svakako ne pušim dok vozim ! lol
Avatar
srky_ug
VIP Član
Postovi: 561
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:41
Lokacija: Ugljevik
Vozim: Peugeot 307 karavan 1.6 16v
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 0
Kontakt:
garage

Re: Ugradnja voltmetra P106

Post Postao/la srky_ug »

Ahaaamm super stvarcica :good: I bas si ga na pravom mjestu stavio da ga nonstop mozes vidjeti .
Ja sam mogao na jos par mjesta da postavim ali ovde dole ispod pepeljare mi je nekako najbolje i najlakse za postaviti bilo :D
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Ugradnja voltmetra P106

Post Postao/la kula »

Odlican posao je odradjen , mjesto bolje nije moglo biti :good:
Sada ti je stalno pred ocima i mozes pratiti stanje napona .

P.S.
Premjestena ti je tema na pravo mjesto :D
Odgovori

Natrag na “DIY”