Peugeot 207sw prednii brisaci ne rade?!

Odgovori
Avatar
Avduka
Aktivan član
Postovi: 81
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:28
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Peugeot 207sw prednii brisaci ne rade?!

Post Postao/la Avduka »

Znaci nece prednji brisaci...osiguraci su ok....
Zadnji brisac radi prednji nece nikako...
Skidao sam motoric brisaca...kad je sklopljen nemogu ga ni testirat...rastavio sam onaj plasticni poklopac....i kada tako rastavljenog probam...radi...okrece...sklopim plastiku na motor kada probam nece varnici....
Dal neko zna gdje mu se nalazi relej prednjih brisaca...kad zadnji radi cujem stekce neki relej pod nogama lijevo tamo iza osiguraca....al nemogu ni njega tacno locirat...???
Ako mognem ubacit cu koju sliku....
Ikakva pomoc?
slika
Avatar
dino
Moderator
Postovi: 1410
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:50
Lokacija: Kakanj
Vozim: Peugeot 307
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 40 puta
garage

Re: Peugeot 207sw prednii brisaci ne rade?!

Post Postao/la dino »

Popravljeno je :ok:
______________________________________________________________________

Posjedujem dijagnostiku PP2000, Diagbox za Peugeot i Citroen
Avatar
Avduka
Aktivan član
Postovi: 81
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:28
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Re: Peugeot 207sw prednii brisaci ne rade?!

Post Postao/la Avduka »

Znaci ako kome trebadne pomoc oko brisaca....nema dalje....kontam trebamo pokrenut servis za brisace...
Ja mislim da bi skino motor i poluge sad zavezanih ociju....i po mraku...😂😂😂
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Peugeot 207sw prednii brisaci ne rade?!

Post Postao/la kula »

A da malo opisete postupak kako ste rjesili problem ?
Ovi su korisnici zahvalili autoru kula za post:
ElComandante91
Avatar
Avduka
Aktivan član
Postovi: 81
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:28
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Re: Peugeot 207sw prednii brisaci ne rade?!

Post Postao/la Avduka »

Stali brisaci...Pregledao osigurace koji su bili ok.
Trazio ja slijedece relej nisam nasao....i sad neznamo jel ima relej ili mu bsi daje signal....
Skinem motor brisaca sa polugama....stavim mu ...minus na masu plus na prvu brzinu...varnici...
Skinem plasticni poklopac brisaca samo ga odvojim od kucista motorica....i lrobam opet direktno na akumulator...radi.....vratim poklopac opet varnici...sad nisam znao jel to ok...pa sam pitao dijagnosticar i inzenjera jel ok...ispalo je da nije...😂😂😂
A svo vrijeme nije nam davalo nikakav ni signal na dzeku motorica jer je vjerovatno osigurac pregorio u medzuvremenu dok smo mi sve to isprobavali....
Onda je inzinjer prepakovao motoric komplet...onda je bio ok....sve smo mi to vratili...pozicija brisaca nije ok.....tu smo imali patnje bar sat vremena dok ih nismo skontali...poluge i pocetna pozicija....znaci bilo je ucenje putem pogresaka....😂😂😂 al smo mu dohakali....
Problem oko poluge i poc. Pozicije je bio sto sam ja kad sam prvi put skinuo motoric i poluge probao da vidim jesu li poluge zaglavile i da li motoric uopste okrece...nisam mogao nista pokrenut pa sam centralni saraf na motoru kojim je spojen na poluge,odvrnuo i tada sam mogao okretati poluge al motoric nisam....i to kad sam vracao nisam vratio kako je bilo.....pa je bilo problema sa polugama i poc. Pozicijom brisaca...
Odgovori

Natrag na “Kvarovi”