Peugeot 308 1,6 BlueHDI 100KS SERVIS??

Odgovori
Avatar
Mahi
Početnik
Postovi: 25
Pridružen/a: 21. ruj 2018, 07:51
Lokacija: Travnik
Vozim: Peugeot 308
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 3 puta
garage

Peugeot 308 1,6 BlueHDI 100KS SERVIS??

Post Postao/la Mahi »

Pozz drustvo,

Naime vrijeme je da lavic ide na servis(Peugeot 308, 1,6 100Ks BlueHDI ,2015god ,Kilometraza 124000) .Zadnji je uradjen na 105000 a sad je na satu 124000(znam da je bilo vrijeme da se vec uradi) medjutim nisam ga davno kupila a ni vozala.Potreban mi je savjet : uraditi mali sevis na ovlastenom servisu ili uraditi kod mog majstora koji je odrzavao starog lavica.

Gledala sam po netu ovlastene servise u B.Luci i Zenici(to mi je blizu) imate li iskustva kako ovi ljudi rade i koji od njih bi preporucili (ili da pak idem u Sarajevo??Takodje ako ima neki majstor u Travniku,Vitezu da je ok pisite.

Unaprijed Hvalaaaaa
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5966
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 703 puta
 pohvaljen: 359 puta
garage

Re: Peugeot 308 1,6 BlueHDI 100KS SERVIS??

Post Postao/la Avicii »

Pa ako je mali servis u pitanju mozes i kod svog majstora, ako je vec provjeren.. nije taj mali servis nista strasno.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Ovi su korisnici zahvalili autoru Avicii za post:
Mahi
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4663
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 293 puta
garage

Re: Peugeot 308 1,6 BlueHDI 100KS SERVIS??

Post Postao/la kula »

Kao sto rece kolega , mozes i kod svog "bivseg" majstora. SofaMM Vitez ,takodje za preporuku :D
Ovi su korisnici zahvalili autoru kula za post:
Mahi
Avatar
Mahi
Početnik
Postovi: 25
Pridružen/a: 21. ruj 2018, 07:51
Lokacija: Travnik
Vozim: Peugeot 308
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 3 puta
garage

Re: Peugeot 308 1,6 BlueHDI 100KS SERVIS??

Post Postao/la Mahi »

Hvala decki znam da nije strasan mali sevis i da skoro svaki majstor zna odradit sto vise znam i sama o filterima i o ulju al eto nebi da prljam nokte :D ....dvoumila sam se odvuci ga na servis da oni rade i male i velike stvari(da od pocetka do kraja vode evidenciju) ili da ove sitnice radim kod majstora a u slucaju vecih stvari da ovlastenom vozim......takodje kontam tek sam ovog uzela pa da ljudi pregledaju sve ..........hvala za preporuku za Sofu

P.S ako neko od clanova ima iskustva s servisom u B.L ili ovaj u Zenici nek pisu ako zatreba :D
Avatar
respo
Aktivan član
Postovi: 80
Pridružen/a: 25. tra 2016, 09:38
Lokacija: sa
Vozim: 308cc
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 6 puta
garage

Re: Peugeot 308 1,6 BlueHDI 100KS SERVIS??

Post Postao/la respo »

dodjes u sa na cevape dok se auto pravi u dedovic servisu
ranije su bili ovlasteni al vise nisu zbog administracije al nebitno uglavnom isti su majstori kao prije a jeftiniji od ovlastenog
Ovi su korisnici zahvalili autoru respo za post:
Mahi
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4663
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 293 puta
garage

Re: Peugeot 308 1,6 BlueHDI 100KS SERVIS??

Post Postao/la kula »

Mahi je napisao/la: 06. lis 2018, 12:25 Hvala decki znam da nije strasan mali sevis i da skoro svaki majstor zna odradit sto vise znam i sama o filterima i o ulju al eto nebi da prljam nokte :D ....dvoumila sam se odvuci ga na servis da oni rade i male i velike stvari(da od pocetka do kraja vode evidenciju) ili da ove sitnice radim kod majstora a u slucaju vecih stvari da ovlastenom vozim......takodje kontam tek sam ovog uzela pa da ljudi pregledaju sve ..........hvala za preporuku za Sofu

P.S ako neko od clanova ima iskustva s servisom u B.L ili ovaj u Zenici nek pisu ako zatreba :D
Ako mislis na ovlasteni Beganovic u Zenici , ja bih ga zaobisao ...
Verano u Banja Luci je takodje za preporuku :good:
Ovi su korisnici zahvalili autoru kula za post:
Mahi
Odgovori

Natrag na “Općenito”