Vrste displeya pezo 307

Odgovori
Avatar
Tajci
Početnik
Postovi: 37
Pridružen/a: 12. ruj 2017, 20:22
Lokacija: Tuzla
Vozim: Peugeot 206
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta
garage

Vrste displeya pezo 307

Post Postao/la Tajci »

Pozdrav lavovi zanima me za pezoa 307 redizajn vidim da ima vise vrsta displeya e sad me zanima dali je to do opreme samog vozila ili za koje je trziste radjeno vozilo.Kao npr.ovaj jeli se on moze stimati ako nema radia u autu jer imaju na njemu neke tipkice.Znali neko njihove mane i prednosti i u cemu je fora pa ih ima vise vrsta.
slika
Avatar
Philby
VIP Član
Postovi: 759
Pridružen/a: 07. stu 2017, 14:43
Lokacija: Banja Luka
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi, 66 kW
Ima zahvala: 33 puta
 pohvaljen: 156 puta
garage

Re: Vrste displeya pezo 307

Post Postao/la Philby »

Za taj sa slike (tip A) sve podešavaš sa te tri tipke. Nema veze ima li radio ili ne (ako nema, samo neće prikazivati podatke vezane za radio).
Ima u uputstvu detaljno opisano kako ide podešavanje opcija.

Tip C je onaj jednobojni malo ljepši i ima drugačije komande pored poluge ručne kočnice čini mi se, a za CT i DT ide preko komandi radija.

Uglavnom zavisi od godišta i opreme koja se ugrađivala koji ekran zapadne.
Avatar
Tajci
Početnik
Postovi: 37
Pridružen/a: 12. ruj 2017, 20:22
Lokacija: Tuzla
Vozim: Peugeot 206
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta
garage

Re: Vrste displeya pezo 307

Post Postao/la Tajci »

Eh mene zanima koji displej ide gdje koji ide ako je auto bogatijom opremom.Ovakav umene ima kolega na svom SW 307 a nema neke opreme,a u drugog kolege je onaj isti ovakav podesaje se preko radia ima velika slova po sredini displeya i tesko ga je podesiti,mora se cekati da ono slova prolaze da se cita,307 2006 godiste isto slabo opreme sve klasika.a kod mene je onaj sto sve prikazuje ali se isti stima preko radia,i kod mene je dosta bogatija oprema nema samo grijace sjedista i senzore parkiranja ostalo sve ima.i ovakav je....
slika
Avatar
respo
Aktivan član
Postovi: 80
Pridružen/a: 25. tra 2016, 09:38
Lokacija: sa
Vozim: 308cc
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 6 puta
garage

Re: Vrste displeya pezo 307

Post Postao/la respo »

ja koliko znam imaju 3 tipa ovaj osnovni sa 3 tipke ovaj iznad sa slike sto se stima preko radija i onaj veliki u boji takodjer preko radija
to zavisi od opreme auta ne od trzista
Odgovori

Natrag na “Općenito”