Peugeot 307 1.6 hdi trza/gubi gas HITNO

Odgovori
Avatar
micija
VIP Član
Postovi: 714
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:19
Lokacija: Modriča
Vozim: Peugeot 5008
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 26 puta
Kontakt:
garage

Re: Peugeot 307 1.6 hdi trza/gubi gas HITNO

Post Postao/la micija »

Super! To je cesta pojava,treba nekad usisivac zavuci sto blize a obavezno kontakt sprej ili silikonski sprej,pa malo poprskati.
Avatar
anel007
VIP Član
Postovi: 2281
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:07
Lokacija: Vogosca
Vozim: Ostalo
Vozim: Ford Focus MK2
Motor: 1.6 16v
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 120 puta
Kontakt:
garage

Re: Peugeot 307 1.6 hdi trza/gubi gas HITNO

Post Postao/la anel007 »

ma imaju francuzi ovi svoj inat neki pa prave probleme bez veze, neki dan rodjaku na meganeu stao suvozacev prozor na pola i ni makac, nit ce gore niti dole jos on bio na pola puta do vozuce kad je stalo to, pola puta tamo i komplet ovamo se vozio otvorenog prozora (sreca mu je pa je plaho grijalo :green: )

i odemo mi kod njega da vidimo sta bi moglo biti, djaba stisces dugmice, ne cuje se motoric ni da kucne, osiguraci uredu, skinemo nekako jedva tapacirung vrata ali sta ga imas skidati, upakovo to francuz ko da ce na izlozbu, nicemu prici ne mozes, samo ono pogledamo i vratimo sve na mjesto i ja bez veze priticnem pulku kad se prozor zatvori, et reko popravismo ga a nismo imali pojma ni gdje je kvar bio :green: :green:
slika ¦ slika
Avatar
beno.benjamin
Početnik
Postovi: 8
Pridružen/a: 11. svi 2016, 10:18
Lokacija: Zenica
Vozim: Peugeot 307SW 1.6. 66kw
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 1 put
Kontakt:
garage

Re: Peugeot 307 1.6 hdi trza/gubi gas HITNO

Post Postao/la beno.benjamin »

Pozdrav svima.
Jest da je zadnji post pisan još 2015-te , ali kod mene je izgleda sličan "problem".
Pežo 1.6 66kw , 4 godine u mom vlasništvu i evo po prvi put mi se pojavilo to da kada dodam gas malo jače auto zakuca na sekund kao da mi noga padne sa papučice i za sekund sve ok. To mi se desilo već 5-6 puta u toku jučerašnjeg dana. Inače sipam KLAS na INA pumpi vazda, prekuče nasuo na energopetrolu, pa mi je to prvo palo na pamet. Znači auto ide ok i prije i nakon te situacije koja traje samo sekund.
Ne javlja nikakve greške pa ću vidjeti da što prije spržim ovo gorivo, pa ako se bude opet javljalo biće belaja :neznam:

UPDATE mjesec dana kasnije : gorivo nije bilo ok,vjerovatno malo vodice, evo nakon par sipanja na drugoj pumpi nije više nijednom trznulo :handclap:
Odgovori

Natrag na “Kvarovi”