106 tzv. Fleur

106,107,1007
Odgovori
Avatar
Sparky
Početnik
Postovi: 3
Pridružen/a: 24. lis 2015, 02:01
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

106 tzv. Fleur

Post Postao/la Sparky »

1999. godiste, 150tkm, 1.5 dizel, od opreme tu su porednji jastuci, el. podizaci prozora, centrala, daljinsko...nazalost ovdje gdje zivim je za ovaj model propisana izricito dimenzija gume 155-165/70-13 tako da jos uvijek trazim neke lijepe alu felge. volio bi naci one sa saxa vts ili puga rally ali toliko ih nema da kao da ne postoje :D

evo par slika:
slika
da vas ne bune tablice, prije sam zivio u sirem regionu grada, a sad u centru pa sam morao mjenjati table :shit: inace, ovaj kec je dolazio iz Bosne na GTI treffen koji se odrzava svake godine tu u blizini..
slika
slika
slika
slika
slika
slika
Avatar
Phantom
Site Admin
Postovi: 2613
Pridružen/a: 23. lis 2015, 20:49
Lokacija: Teslic
Vozim: Peugeot 307 2.0 HDI 79KW
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 90 puta
Kontakt:
garage

Re: 106 tzv. Fleur

Post Postao/la Phantom »

Fin pugisa :) sta imas u planu sem felgica .solobeer:
Motion & Emotion
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: 106 tzv. Fleur

Post Postao/la kula »

Kako mislis izricita dimenzija gume , a atest i to :think:
A za feluge polako naci ce se vec samo treba biti uporan i strpljiv.
Inace fin 106 i djeluje jako ocuvano :super:
Isto pitanje kao i Phantom :?:
Avatar
Matej205
Aktivan član
Postovi: 66
Pridružen/a: 24. lis 2015, 02:00
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Re: 106 tzv. Fleur

Post Postao/la Matej205 »

Ocuvan primjerak...Atest je moguc da se uradi bilo gdje u bilo kojoj zemlji i nije nesto previse skupo,savrseno bi ti sjele Intra 6J r13 ili Gutman r14 sa tom dimenzijom guma.Evo slike pa pogledaj :D
Intra 6J r13
http://www.njuskalo.hr/image-w920x690/a ... 208059.jpg

Gutman r14
http://www.vannehaku.fi/site_media/pict ... 3652_0.jpg

http://www.aussiefrogs.com/forum/attach ... c01584.jpg
Nisu rijetke i jako ih je lako naci jer su dolazile tvornicki na Pugu 205 i 405.
Avatar
Sparky
Početnik
Postovi: 3
Pridružen/a: 24. lis 2015, 02:01
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Re: 106 tzv. Fleur

Post Postao/la Sparky »

znam ja odlicno to u vezi atesta, ali je to ovdje prilicno komplikovan proces, ali o tom po tom.
neki kratkorocni plan je naci felge koje mi se svidjaju, tih par sto si okacio su super, ali nekako su mi previse stara skola, a ja moderan ahahah
dugorocni plan je ukoliko i dalje bude kod mene, a ne vidim razlog da ne bude osim ako neko ne ponudi lovu koju mislim da trebam dobiti je transport u Bosnu i priprema za N2 klasu za prvenstvo BiH na brdskim stazama. prijatelj ima dva motora 1.6 tako da to ne bi bio problem, pored motora bi trebalo poraditi na sigurnosti i to je to. posto za tu klasu nisu dopustene neke dratisticne izmjene i sve ostaje prilicno orginalno. naravno tu bi dosao i bodykit orginalni.
ocuvan je odlicno jer ga je moja zena vozila i pazila, inace je kupljen od neke babe sa nekih 55 hiljada na satu (ovo nije svercerska :D) al fkt od babe.
:drive:
Avatar
Matej205
Aktivan član
Postovi: 66
Pridružen/a: 24. lis 2015, 02:00
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Re: 106 tzv. Fleur

Post Postao/la Matej205 »

Budi strpljiv,pronacices neke felge da ti se svidjaju :D
Avatar
Crazydeaf
Napredan član
Postovi: 397
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:36
Lokacija: Sarajevo
Vozim: Pug 206
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put
garage

Re: 106 tzv. Fleur

Post Postao/la Crazydeaf »

Fin pezo :good: samo malo da spustit, hitno felge :P
Avatar
zulleee
Iskusan član
Postovi: 1209
Pridružen/a: 24. lis 2015, 00:46
Lokacija: Srebrenik
Vozim: Peugeot 407 2.0 HDi
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta
garage

Re: 106 tzv. Fleur

Post Postao/la zulleee »

Sparky je napisao/la:znam ja odlicno to u vezi atesta, ali je to ovdje prilicno komplikovan proces, ali o tom po tom.
neki kratkorocni plan je naci felge koje mi se svidjaju, tih par sto si okacio su super, ali nekako su mi previse stara skola, a ja moderan ahahah
dugorocni plan je ukoliko i dalje bude kod mene, a ne vidim razlog da ne bude osim ako neko ne ponudi lovu koju mislim da trebam dobiti je transport u Bosnu i priprema za N2 klasu za prvenstvo BiH na brdskim stazama. prijatelj ima dva motora 1.6 tako da to ne bi bio problem, pored motora bi trebalo poraditi na sigurnosti i to je to. posto za tu klasu nisu dopustene neke dratisticne izmjene i sve ostaje prilicno orginalno. naravno tu bi dosao i bodykit orginalni.
ocuvan je odlicno jer ga je moja zena vozila i pazila, inace je kupljen od neke babe sa nekih 55 hiljada na satu (ovo nije svercerska :D) al fkt od babe.
:drive:
Kao dosao na pijacu i pita kakvo je auto a super malo preslo,ocuvano,nikada udarano,baba vozila :D a kakvo ti je ovo drugo i ovo sve isto samo druga baba vozila :P salim se. ocuvano auto vidi se po slikama,gledao sam i po piku za te felge sto trazis i tamo nista :( .
Avatar
ANELTUZLA
Aktivan član
Postovi: 139
Pridružen/a: 24. lis 2015, 02:18
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Re: 106 tzv. Fleur

Post Postao/la ANELTUZLA »

auto je zvrka :) kakva mu je potrosnja drug??
Odgovori

Natrag na “Serija 1”