BMW E39 525i

Sve sto nije Peugeot
Odgovori
Avatar
CoL3
Aktivan član
Postovi: 59
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:10
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

BMW E39 525i

Post Postao/la CoL3 »

Da i ja predstavim svoje auto. Imao sam ih par prije, nakon pezoa 406 couope presao na e46 pa sada ovaj e39. U pitanju je 525i sa 193KS, LPG, oprema standarna ( za neke je to FULL hahah ). Felge 18 od M6 koje planiram mjenjati, opruge su od M paketa, M volan, te sam ja ubacio tablet u home made blendu. Blago je zatamnjen pa dalje to ne mislim dirati. U planu jedino imam uraditi auspuh s 2 cijevi po mjeri da malo dobije dublji zvuk,izolacija u autu je extra pa se nista ne cuje. I jedino jos imam u planu u skorije vrijeme kožu,također ove boje da ne mjenjam sve ostalo,a nasao sam je povoljno :) I naravno mjenjac je automatik. Iako sam prije bio veliki protivnik automatika, ovo auto jednostavno nije za manuelnog mjenjaca. Ima solidno snage,samo se zavalim i gas :)
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Onda s bivsim 406
slika

Pa s novim 406 od kolege kojeg sam uspio nagovoriti da ga kupi :D
slika

Sada je u ovakvom stanju, kupio mu felge za zime i nove sve 4 zimske :)
slika
slika

Ubacen tablet
slika

I eto,nadam se da vam se sviđa iako nije francuz :D :green:
Avatar
Phantom
Site Admin
Postovi: 2613
Pridružen/a: 23. lis 2015, 20:49
Lokacija: Teslic
Vozim: Peugeot 307 2.0 HDI 79KW
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 90 puta
Kontakt:
garage

Re: BMW E39 525i

Post Postao/la Phantom »

Cole kupio BMW rodjaci :D Svaka cast pravo dobar i ova tableta mu je legla kao aspirin glavobolji :D Kad god predstavis negdje auto znam da ce biti izvrsno i projekat malo je reci, svaka ti cast. Iako znam da jos volis svedjanina :p Sretno i puno km zelim
Motion & Emotion
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: BMW E39 525i

Post Postao/la kula »





Imao sam cesto priliku voziti ovakvoga samo je bio 525d i manuelac .
Jako dobar auto i mali potrosac s obzirom kako ide :D
U pravu si za mjenjac, automatic je za njega must have . A u to sam se uvjerio u 530d koji sam takodje imao priliku voziti.
Fino ti ti sredjujes kao i sve do sada .
Kada budes u prilici nabaci nam DIY za taj tablet :ok:
Sretno sa njim ;)
Avatar
klol
VIP Član
Postovi: 226
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:05
Lokacija: Sarajevo
Vozim: Peugeot 307 SW
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Re: BMW E39 525i

Post Postao/la klol »

Prelijepo auto, dobar motor i jedino što kažeš koža mu fali. Kod mene je kolega s motorom 2.8i isto auto kupio prije par godina, dobro ga služi i LPG mu je isto turio i prezadovoljan je s autom. Ja sam ga imao priliku par puta voziti (manuelni mjenjač) i nisam ga imao s čim usporediti osim s jednim jedinim automatikom Mercom c220 2001. godine kome je mjenjač mrtav, tako da je meni manuelac bolje legao na tom autu a i vjerovatno zbog navike. Uglavnom felge mu lijepo stoje po mom mišljenju, ali opet to je do tvog ukusa. S tamnjenjem stakala se slažem, sasvim mu je dovoljno ovo što se tiče izgleda vanjskog, ako si ti zadovoljan to je to.
I da, za taj tablet baci diy, hoću i ja nešto slično da radim :D
Avatar
CoL3
Aktivan član
Postovi: 59
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:10
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Re: BMW E39 525i

Post Postao/la CoL3 »

Hvala vam,drago mi je da vam se svidja. Svedjan i dalje najjace boli :( haha
Automatik je u njih dobar pravo,poceo se u ovoj seriji kao u mene koristiti te se koristi i u novijim bmw, audi i mercedes. Samo je drugacija elektronika u svakog, slovio se oko 2003-4 kao najbolji automatik mjenjac.
A diy ce biti mozda vcrs ako stignem,nije problem,rado cu podijeliti s vama :)

Poslano sa mog HTC Desire 526G dual sim koristeći Tapatalk
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5953
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: BMW E39 525i

Post Postao/la Avicii »

Kod mene neki stric ovakog imao prije 10 god, samo se sjecam da je bio tds.. Ne znam s kojim bi autom sada mogao uporediti to odusevljenje kad ga je dovezao :D
Stvarno odlicno ocuvan, kako samo uspijes naci svaki put tako auto :D Sto kazes, koza bi mu samo tako legla, i ja drugo ne bi nista dirao na njemu. Srecno s masinom, da te dugo sluzi ;)
ArminM
VIP Član
Postovi: 1204
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:02
Lokacija: Zavidovici
Vozim: Peugeot 307, audi a6 4f 3.0 tdi
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 17 puta
garage

Re: BMW E39 525i

Post Postao/la ArminM »

Jos kad padnu druge felge, ufff
Odgovori

Natrag na “Ostali automobili”