Auto Centar Midic RUMA - Lose Iskustvo

Odgovori
Avatar
407ftw
Napredan član
Postovi: 228
Pridružen/a: 10. tra 2018, 23:19
Lokacija: Brcko
Vozim: 407
Motor: 1.6 HDI 81KW
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 51 put
garage

Auto Centar Midic RUMA - Lose Iskustvo

Post Postao/la 407ftw »

Poz, iako se ovo desilo u Srbiji, postavicu ovde cisto jer dolaze ljudi i iz drugih zemalja, pa moze i da se prenese i da se zna za ubuduce.

u Nedelja 31og Oktobra mi na autoputu nakon uljucenja od Rume pukne PK kais, sreca odmah mi odmaraliste bilo u blizini. Pozovem Brcko Gas osiguranje, nabave mi slep sluzbu besplatnu tu do Rume.Dolazi Slep Sluzba Auto Centra Midic, preuzima vozilo, ostavljam ga kod njih.Dodjem u ponedeljak, imam racunu u autu, editovacu ovaj post tacno sta je mjenjano, uglavnom prso mi i neki senzor bio, uglavnom naplatili su mi to 100evra.Nemam opcija sada da se zezam platio sam ja to sve, preuzeo vozilo.Krenem da vozim, skapiram nakon 100 metara da mi auto nema goriva, rezerva mrtva znaci 0, mislio sam da necu do pumpe doci, kontam da sam sav mulj s dna pokupio.Uglavnom momci su mi isisali oko 20-25 litara goriva.Pretpostavljam da je vlasnik toga jer je on i dosao da me slepa i sa njim sam se samo i vidjao, za radnike ne znam, ali jako jadno definitivno.

Servis se nalazi: Vladimira Nazora 90A, Ruma, Srbija.

Postavljam ovo cisto informativno, nedaj boze da se nekom nesto slicno desi u buducnosti, svugde idite samo ne ovde, klosari.
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Auto Centar Midic RUMA - Lose Iskustvo

Post Postao/la Avicii »

Hahaha.. e ovo stvarno odavno cuo nisam, stvarno zalosno :angry: Na sve price iz servisa sam navikao i sve cuo, al ovo ubjedljivo nesto najjadnije :omg:
Avatar
ElComandante91
Moderator
Postovi: 3508
Pridružen/a: 24. lis 2015, 10:46
Lokacija: Doboj, Beograd
Vozim: 206
Vozim: Peugeot 206 ; Citroen C3 XTR
Motor: 1.4E; 1.4 HDi
Ima zahvala: 350 puta
 pohvaljen: 235 puta
garage

Re: Auto Centar Midic RUMA - Lose Iskustvo

Post Postao/la ElComandante91 »

Baš jadno, generalno za šlepadžije kruže užasne priče, od toga da prosipaju ulje po cesti ...
Clapton is God!
Avatar
sheky
VIP Član
Postovi: 946
Pridružen/a: 21. tra 2017, 22:28
Lokacija: Brcko
Vozim: Peugeot 307sw
Ima zahvala: 800 puta
 pohvaljen: 202 puta
garage

Re: Auto Centar Midic RUMA - Lose Iskustvo

Post Postao/la sheky »

Teško za povjerovati iako danas je sve moguće...isto sam se iznenadio kad sam vidio kod američke vojske neke "šurikene" za bušenje guma...
wicked red
Avatar
milos_je
Iskusan član
Postovi: 710
Pridružen/a: 05. sij 2019, 18:59
Lokacija: Bar
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 88kW
Ima zahvala: 345 puta
 pohvaljen: 308 puta
garage

Re: Auto Centar Midic RUMA - Lose Iskustvo

Post Postao/la milos_je »

Strašno, vratile se devedesete izgleda


Poslato s fiksnog pomoću Tapatalk
wagon life
Odgovori

Natrag na “Servis”