Komplet koza unutar?

Odgovori
Avatar
klol
VIP Član
Postovi: 226
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:05
Lokacija: Sarajevo
Vozim: Peugeot 307 SW
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Komplet koza unutar?

Post Postao/la klol »

Eh ljudi, mota mi se neki projekat po glavi već danima, nemam još para sigurno dovoljno ali bi mi to bio jedan od ciljeva da uradim u autu, a radi se o sljedećem: hoću da presvučem komplet interijer u kožu, kombinacija brušene i eko i da majmunišem sa naslonjačima, ne sviđaju mi se ovi na 307 ne odgovara mi nikako ovaj sad uvijek mi previsoko stoji i malo me strah nasloniti se jače jer je ono lohotno.
Helem, radio bi to na sljedeći način: instrumentalka brušena koža crne boje, nebo bež koža brušena ili obična (još se nisam odlučio ali naginjem prema običnoj), sjedišta, vrata i naslon za ruku koji bi pravio po narudžbi centralni sa ostavom ispod bi u crnu komplet uradio, ne znam da li da radim kombinaciju na sjedištima perforirane i obične kože ili sve u običnu.
E sad, problema ima na sve strane. Prvo su u sjedištima zalijepljene spužve za platno, pa imam panoramu i ne znam koliko će to biti komplikovano za napraviti/presvući kožom, jer mi je inače na par mjesta nazad malo prorezano platno, i oko panorame ona spužva je malo u lošijem stanju, pa bi to sve pohvat'o u jednom potezu kad bi moglo, i na kraju oko naslonjača će možda biti komplikacija dok se to napravi i upravi po mjeri.
Šta mislite, gdje raditi, kako raditi, i je li moguće na kraju krajeva uraditi išta od ovoga ovako kako sam zamislio?

:think:
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Komplet koza unutar?

Post Postao/la Avicii »

Ne znam kako si ti to sve zamislio i je li izvodljivo, ali OVI ce ti sigurno moci pomoci.

Srecno sa radovima ;)
Sasa D
VIP Član
Postovi: 814
Pridružen/a: 17. stu 2015, 21:23
Lokacija: Brcko
Vozim: 5008 (T87E; 2009–2016)
Motor: 2.0hdi 110kw
Ima zahvala: 23 puta
 pohvaljen: 112 puta
garage

Re: Komplet koza unutar?

Post Postao/la Sasa D »

Ima covjek u Gradaccu,radi sve zivo i ispada kao fabricki.Samo za taj proekat spremi dosta love.
Avatar
CrazyHelmets
Početnik
Postovi: 15
Pridružen/a: 02. tra 2016, 13:37
Lokacija: Visoko
Vozim: Peugeot Partner
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 1 put
Kontakt:
garage

Re: Komplet koza unutar?

Post Postao/la CrazyHelmets »

Odgovori

Natrag na “Enterijer”