Red Dwarf P206

205,206,207,208,2008
Odgovori
Avatar
kreha2
VIP Član
Postovi: 644
Pridružen/a: 10. ruj 2016, 13:53
Lokacija: Stolac
Vozim: 206
Motor: 1.4i 55kw
Ima zahvala: 93 puta
 pohvaljen: 48 puta
garage

Re: Red Dwarf P206

Post Postao/la kreha2 »

Nije hvala Bogu, na sigurnom smo mi.
Ali ga je slomio brate valjda ce bit uredu!
Avatar
liaar
VIP Član
Postovi: 749
Pridružen/a: 10. svi 2017, 08:46
Lokacija: Sarajevo
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Vozim: Peugeot 308 2018
Motor: 1.5 BlueHDI 96kW
Ima zahvala: 140 puta
 pohvaljen: 128 puta
garage

Re: Red Dwarf P206

Post Postao/la liaar »

To je bitno, trnci me prođoše. Znam da si oko Mostara, boja i ratkapa i ...

Momački ga je opravio, ko da nije vezan bio pa testirao izdržljivost šajbe, glavom :D
slika
Nothing is true; everything is permitted.
Avatar
kreha2
VIP Član
Postovi: 644
Pridružen/a: 10. ruj 2016, 13:53
Lokacija: Stolac
Vozim: 206
Motor: 1.4i 55kw
Ima zahvala: 93 puta
 pohvaljen: 48 puta
garage

Re: Red Dwarf P206

Post Postao/la kreha2 »

Hvala na brizi.
Bas jezivo izgleda vala. Pune vjesti nekakvih udesa bas gledam :/
Avatar
anel007
VIP Član
Postovi: 2281
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:07
Lokacija: Vogosca
Vozim: Ostalo
Vozim: Ford Focus MK2
Motor: 1.6 16v
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 120 puta
Kontakt:
garage

Re: Red Dwarf P206

Post Postao/la anel007 »

bas htjedoh napisati kako im retrovizori nisu isti kad ono na drugoj strani se javio ziv i zdrav mostarac :green:

a nesreca ce kod nas uvijek biti i tonu kamikaza je po putu, mene prosli petak u 2 sata sekunda falilo dvojica da spodbiju, prvo neka kamikaza sa kadetom ulijece 2 metra ispred mene dok se ukljucivao sa puta iznad dzamije u vogosci (ko je prolazio zna kako je nepregledno na toj Y raskrsnici), a poslije kamion izlazeci sa kapije pretisa, stoji lola od kako sam ja skrenuo prema pretisu i taman kad sam dosao na nekoliko metara do njeg tad mu naumpalo da krene
slika ¦ slika
Avatar
kreha2
VIP Član
Postovi: 644
Pridružen/a: 10. ruj 2016, 13:53
Lokacija: Stolac
Vozim: 206
Motor: 1.4i 55kw
Ima zahvala: 93 puta
 pohvaljen: 48 puta
garage

Re: Red Dwarf P206

Post Postao/la kreha2 »

anel007 je napisao/la:bas htjedoh napisati kako im retrovizori nisu isti kad ono na drugoj strani se javio ziv i zdrav mostarac :green:

a nesreca ce kod nas uvijek biti i tonu kamikaza je po putu, mene prosli petak u 2 sata sekunda falilo dvojica da spodbiju, prvo neka kamikaza sa kadetom ulijece 2 metra ispred mene dok se ukljucivao sa puta iznad dzamije u vogosci (ko je prolazio zna kako je nepregledno na toj Y raskrsnici), a poslije kamion izlazeci sa kapije pretisa, stoji lola od kako sam ja skrenuo prema pretisu i taman kad sam dosao na nekoliko metara do njeg tad mu naumpalo da krene
I u mene su ratkapne rasparene ovakve su naprijed, a pozadi neke kineske.slika
A ima svakakvih budala na cesti, ne treba trositi rijeci samo se sekiramo bezveze...kad bi napravili takvu temu "Bliski susreti i dr." ja mislim da bi najaktivnija bila. slika
Avatar
kreha2
VIP Član
Postovi: 644
Pridružen/a: 10. ruj 2016, 13:53
Lokacija: Stolac
Vozim: 206
Motor: 1.4i 55kw
Ima zahvala: 93 puta
 pohvaljen: 48 puta
garage

Re: Red Dwarf P206

Post Postao/la kreha2 »

Evo da i ja nakon vremena stavim neki update. :D
I moj je nazalost dozivio manju nezgodu, slomio stari prednji branik na parkingu. :angry: pa trenutno ovako izgleda:
slika
Malo sam iskoristio fino vrijeme jucer pa ga posteno oprao.
slika
slika
Te sam cisto iz dosade pofarbao ove plastike unutra, radit cu ih sa branikom opet vjv u piano black ili opet u ovu aluminij boju, ovo je samo da vidim kako izgleda i kakvu ruku imam jer ga mislim sam farbat haha. :omg:
slika
I blizimo se brojci od 270000 :coolg: , gazi malisan nema sta, trebam mu nekad ubrzo granu zamjenit i negdje na usisu mu vuce fals zrak pa da i to zacepimo i planiram neke felge 14 uzet za ljeta.
slika
Usput sam uzeo jos jednu vozilicu, rodjak mi je prodavao pa sam je dobio ispod cijene imam radova i na njemu (nista krupno sreca) pa cu valjda nekako uklopit oba, ugl je kontam sredit i pokusat zamjenit za kakvu Vectru B ili Mercedesa 190/124 moja dream auta hahah. ;)
Evo koja slika i od Golfa, ima skoro pa full za tricu 4el. podizaca, servo, abs 4xdiska, klimu, board computer, imao je i airbagove nekad xD, gt oprema, '97 god 1.6 motor od 74kw (skoro pa 4orka :D :D ).
slika
slika
slika
Uglavnom i u potrazi sam za branikom za svoju 206icu, pa me zanima vase misljenje dali da trazim original ili zamjenski da uzmem, za originale mi traze bas puno para, i ugl ih u setu prodaju, a meni ostalo sve citavo, a kod zamjenskog je vjv losa kvaliteta...i slucajno ako tko zna da li pasu ove moje maglenke na XS branik, vise sam na njega fokusiran, pa mozda i blatobrane iduci mjesec jer mi je lijevi u k. :D
 ! Poruka od: Avicii
Editovane su ti slike. Koristi opciju 'ubaci sliku' pa onda prekopiraj link, da bi ti slike bile vidljive.
Zadnja izmjena: kreha2, dana/u 29. tra 2018, 10:07, ukupno mijenjano 2 puta.
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Red Dwarf P206

Post Postao/la Avicii »

Ja bih uvijek isao na original polovan branik, mada zna se nekada potrefiti ne tako los i zamjenski. Bas cu ti danas pogledati, imam kuci jedan zamjenski, cisto da vidim kakav je kvalitet.
Btw, sa srecom nova vozilica :ok:
Avatar
kreha2
VIP Član
Postovi: 644
Pridružen/a: 10. ruj 2016, 13:53
Lokacija: Stolac
Vozim: 206
Motor: 1.4i 55kw
Ima zahvala: 93 puta
 pohvaljen: 48 puta
garage

Re: Red Dwarf P206

Post Postao/la kreha2 »

Ajd super, bas bi ti bio zahvalan.slika
I hvala.slika
Edit: da ne duplam post, da stavim cisto sliku osvjetljenja unutra nakon sto sam zamjenio prekidace za klimu.
slika
Ispricavam se sto je losa slika, screen je sa mobitela, nemam druge trenutno. :neznam:
Takodjer sam i zamjenio prednje zvucnike, upasao od 13cm u oginalni otvor, izrezao stari pa ubacio novi, slikao sam dok sam radio ali mi se pokvario taj mobitel pa nema slika.
p.s. Ima li se slucajno uzet samo ovaj poklopac za retrovizor igdje, zivcira me ima 2god ovako, a na otpadima samo citav ide.
Zadnja izmjena: kreha2, dana/u 29. tra 2018, 10:07, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Red Dwarf P206

Post Postao/la Avicii »

Evo par slika iznutra cisto da vidis. Plastika je dosta tvrda i mogu ti reci da ovaj i nije tako los kakvih sve ima. Problem ovih zamjenskih branika je sto u vecini slucajeva imaju los kalup, pa onda nikako fugu nastelovati da valja. Doduse, tako je kad na kineske dijelove naletis, ovaj je narucen iz Auto De-Mi, Banja Luka. Vidi kod njih da ti nemaju ovaj poklopac.slikaslikaslikaslika

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Avatar
kreha2
VIP Član
Postovi: 644
Pridružen/a: 10. ruj 2016, 13:53
Lokacija: Stolac
Vozim: 206
Motor: 1.4i 55kw
Ima zahvala: 93 puta
 pohvaljen: 48 puta
garage

Re: Red Dwarf P206

Post Postao/la kreha2 »

Hvala ti na detaljnom opisu i slikama!
Cini mi se ipak da je bolje da se ja originala drzim. Pogledat cu ovaj u Ljubusom u radnji sutra zamjenski, ali 90% da cu ipak original trazit.
Boris_95
VIP Član
Postovi: 330
Pridružen/a: 24. kol 2016, 00:29
Lokacija: Zadar
Vozim: Peugeot 406
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 12 puta
garage

Re: Red Dwarf P206

Post Postao/la Boris_95 »

Fino ti njega održavaš, lijepo i uredno djeluje.
A za ovaj poklopac na retrovizoru možeš pitat i u ovlaštenom, neki dijelovi budu jeftini da se ne isplati ni tražiti po otpadima, možda je to slučaj i s tim ;)
Avatar
kreha2
VIP Član
Postovi: 644
Pridružen/a: 10. ruj 2016, 13:53
Lokacija: Stolac
Vozim: 206
Motor: 1.4i 55kw
Ima zahvala: 93 puta
 pohvaljen: 48 puta
garage

Re: Red Dwarf P206

Post Postao/la kreha2 »

Hvala od obojice. :coolg:
I mislim to uraditi, ionako se odavno kanim da uzmem zabica za tapacire i 2sto mi na masci fale, pa cu ih upitat i za poklopac retrovizora usput. :ok:
Avatar
kreha2
VIP Član
Postovi: 644
Pridružen/a: 10. ruj 2016, 13:53
Lokacija: Stolac
Vozim: 206
Motor: 1.4i 55kw
Ima zahvala: 93 puta
 pohvaljen: 48 puta
garage

Re: Red Dwarf P206

Post Postao/la kreha2 »

Napokon promjenjen branik, nazalost opet obicni uzeo.slika Usput ofarbane lajsne u boju auta, ostala mi na zadnjem braniku i ove kvakice za otvaranje vrata to cu nekad do/za vikend. Takodjer ofarbao maglenke unutra u crno (mozda stavim i foliju zutu) pa mozda i farove nekad.
Sutra vjv uzimam poklopac za retrovizor pa njih u piano black ofarbat/presvuc kao i B stupove, te ispolirat ovaj lijevi far.
slikaslika
Avatar
kula
Site Admin
Postovi: 4659
Pridružen/a: 23. lis 2015, 18:35
Lokacija: Busovača
Vozim: 307 SW 2,0 hdi 79 KW
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 292 puta
garage

Re: Red Dwarf P206

Post Postao/la kula »

Razradio si se momacki :good:
Avatar
kreha2
VIP Član
Postovi: 644
Pridružen/a: 10. ruj 2016, 13:53
Lokacija: Stolac
Vozim: 206
Motor: 1.4i 55kw
Ima zahvala: 93 puta
 pohvaljen: 48 puta
garage

Re: Red Dwarf P206

Post Postao/la kreha2 »

A bilo je i vrijeme vise.
Odgovori

Natrag na “Serija 2”