Ugrađivanje daljinskog pezo 307

Odgovori
Avatar
Tajci
Početnik
Postovi: 37
Pridružen/a: 12. ruj 2017, 20:22
Lokacija: Tuzla
Vozim: Peugeot 206
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta
garage

Ugrađivanje daljinskog pezo 307

Post Postao/la Tajci »

Pozdrav,da li je neko nekada ugrađivao onaj univerzalni daljinski na pezoa 307 ili 207,ako jest kojim redoslijedom ide to spajanje zica.Ja sam ugradio u 307-icu ali imam problem kada se otkljuca na daljinski taj univerzalni otvorim lijeva vrata i ona se odma automacki zakljuca sve,i mora se ponovo pritiskati na daljinskim otkljucavanje.E ja sam negdje vidio da se u stubu vrata presijeku neke dvije zice i sa elektronike univerzalne dovede zica do jedne presjecene zice a drugi kraj presjecene zice ide na drugu zicu univerzalne elektronik.Da li neko zna koja se zice presijeca i sta se na nju spaja koji impuls plus ili minus iz elektronike.Hvala vam na pomoci.
Avatar
anel007
VIP Član
Postovi: 2281
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:07
Lokacija: Vogosca
Vozim: Ostalo
Vozim: Ford Focus MK2
Motor: 1.6 16v
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 120 puta
Kontakt:
garage

Re: Ugrađivanje daljinskog pezo 307

Post Postao/la anel007 »

Meni je na 307 elektricar ugradjivao ali ga je kn spajao direktno na racunar ispod volana

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

slika ¦ slika
Avatar
Tajci
Početnik
Postovi: 37
Pridružen/a: 12. ruj 2017, 20:22
Lokacija: Tuzla
Vozim: Peugeot 206
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta
garage

Re: Ugrađivanje daljinskog pezo 307

Post Postao/la Tajci »

Pa je li znas gdje je sta spojio jel imas neke slike il nesto,bio bi ti zahvalan ako nesto imas.
Avatar
anel007
VIP Član
Postovi: 2281
Pridružen/a: 24. lis 2015, 01:07
Lokacija: Vogosca
Vozim: Ostalo
Vozim: Ford Focus MK2
Motor: 1.6 16v
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 120 puta
Kontakt:
garage

Re: Ugrađivanje daljinskog pezo 307

Post Postao/la anel007 »

Jedino sto ti znam reci je da se elektricar nalazi u Misoci kod Ilijasa. Ostalo nisam mogao plaho vidjeti dok je radio a ni slikati kad je zavrsio jer je to sve nabijeno dole ispod volana.

Elem mislim da bi bilo koji iole iskusniji elektricar to znao spojiti bez problema.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk

slika ¦ slika
Odgovori

Natrag na “Općenito”