Direction indicator fault

Odgovori
Avatar
Sejo
Početnik
Postovi: 2
Pridružen/a: 05. kol 2021, 11:58
Lokacija: Prnjavor
Vozim: 307 Restil
Motor: 1.6hdi 80kw
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 0
garage

Direction indicator fault

Post Postao/la Sejo »

Pozdrav ekipa.
Peugeot 307sw..2008g.1.6.80kw
Prije 15ak dana mi se upalila check engin lampica na putu do Sarajeva..Na momenat je auto malo izgubilo snagu prilikom dodavanja gasa, medjutim ubrzo je sve bilo kao i prije i nisam imao problema nikakvih tokom voznje.
Lampica je svijetlila cijelo vrijeme Na dijagnostici u Sa su mi rekli da je egr ventil zapusen iako nikakvih simptoma auto nije imao.Vuce jako dobro,ima snage,nema dima.odlucio sam se vratiti nazad za Banjaluku bez da popravljam u Sa.Tokom puta nisam nikakvih problema imao i dalje sa autom i ako
Je lampica naravno svijetlila.
Otišao sam kod svog majstora da provjerim za termin,ugasio sam auto.kada sam sjeo u auto,upalio,greške nije bilo na displeyu a auto bi dalje radi normalno.
Kada udjem u meni auta i kliknem opciju za greške,piše direction indicator fault,(greška pokazivača pravca)kao i kad se pojavila žuta lampica .
motora.
Molim za savjet.
Hvala
slika
 ! Poruka od: Avicii
Tema ti je premještena na odgovarajuće mjesto. Obrati pažnju gdje otvaraš temu.
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5954
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Direction indicator fault

Post Postao/la Avicii »

Otidji kod nekoga ko se malo bolje razumije, ko ima originalnu Peugeot dijagnostiku, nek ti sve pregleda.. ovako samo mozes nagadjati sta i kako.
Avatar
mara-
Site Admin
Postovi: 2442
Pridružen/a: 22. lis 2015, 20:56
Lokacija: Istočno Sarajevo
Vozim: 308 (T9; 2013–2021)
Motor: 2.0 BlueHDI 110KW
Ima zahvala: 158 puta
 pohvaljen: 290 puta
garage

Re: Direction indicator fault

Post Postao/la mara- »

Ovo na ekranu javlja za sijalice. Da li si provjerio da li rade sijalice pozicija i žmigavaca ?
Odgovori

Natrag na “Kvarovi”