Zamijenjena komplet elektronika pezo 307 hdi

Odgovori
Avatar
Tajci
Početnik
Postovi: 37
Pridružen/a: 12. ruj 2017, 20:22
Lokacija: Tuzla
Vozim: Peugeot 206
Ima zahvala: 0
 pohvaljen: 4 puta
garage

Zamijenjena komplet elektronika pezo 307 hdi

Post Postao/la Tajci »

Pozdrav.Imam problem sa pezom 307 2.0 hdi.udario je grom u auto u antenu.I naravno napravio puno problema,bsi kompjuter motora abs aparat i airbeg elektronika sve je zamijenjeno novim jer je stradalo to sve od udara groma.U novi bsi i kompjuter motora ubaceni su transponderi iz starih elektronika,e sada je problem mora se sve lexiom prijaviti i programirati ali neide nikako nece da programira kljuceve jer bsi nevidi ni jedan od kljuca i imobilajzera.Kucam u lexiu i kod kljuca sa kartice nista neide,gledao sam i na youtubu sve isto uradim ali ne prepoznaje kaze bsi je prazan.Molio bi nekog za pomoc ako mi je u mogucnosti pomoci.
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5953
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 699 puta
 pohvaljen: 357 puta
garage

Re: Zamijenjena komplet elektronika pezo 307 hdi

Post Postao/la Avicii »

Mozda je malo 'off topic', ali.. kako je grom uradio u auto :puzz: Je li osteceno ista drugo ili je sve preko antene otislo? Stvarno prvi put cujem za ovako nesto :neznam: Nadam se da ces to uspjeti rijesiti i da ce ti neko pomoci oko kodiranja. :yes:
Avatar
nvram
Napredan član
Postovi: 187
Pridružen/a: 15. lip 2019, 22:33
Lokacija: Brcko
Vozim: 307 1.6 16v LPG
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 48 puta
garage

Re: Zamijenjena komplet elektronika pezo 307 hdi

Post Postao/la nvram »

Nazalost ni ja nemam ideju oko problema i mislio sam da sam jedini koji nije cuo da grom sprzi elektroniku u autu.
Odgovori

Natrag na “Kvarovi”