Audi TT Mk2

Sve sto nije Peugeot
Odgovori
Avatar
kljuc13
Iskusan član
Postovi: 507
Pridružen/a: 17. stu 2018, 17:45
Lokacija: Bihac
Vozim: 206
Vozim: (T1000)
Motor: 1.6 HDi 80KW
Ima zahvala: 95 puta
 pohvaljen: 149 puta
garage

Audi TT Mk2

Post Postao/la kljuc13 »

Da predstavim najnoviji/stariji dodatak voznom parku koji sad broji citava dva automobila, Audi TT druge generacije sa VR6 motorom i S-Tronic automatik mjenjacem. Quattro dodje kao standard, aktivni zadnji spojler, el sjedista i ostale zavrzlame, ima oko 250 ponija i jako je zabavan za voziti bilo lijeno ili divlje ili negdje u sredini po potrebi. Istog je godista kao i 206 (2006), neko od prijasnjih vlasnika je ugradio plin na sta se ne zalim za sad posto i sa svojom standard potrosnjom zbog plina dodje jeftiniji za voziti nego 206, sto je pomalo ironicno ali sta je tu je. Ima dosta sitnica za popraviti, pomalo je zapusten bio kad je stigao ali otklonjeno je dosta problema i sad je sve ok, za 170000 predjenih solidno je auto. Evo par slika, 'prostite za blatnjavost, mnogo se stvari gradi istovremeno nevezano za mene :D

slika

slika

slika

slika
Avatar
Avicii
Moderator
Postovi: 5970
Pridružen/a: 24. lis 2015, 11:22
Lokacija: Trebinje
Vozim: 307
Motor: 2.0 HDi 79KW
Ima zahvala: 703 puta
 pohvaljen: 361 put
garage

Re: Audi TT Mk2

Post Postao/la Avicii »

Ajde nek je sa srecom, da te dugo sluzi. Fina vozilica, za vikenda prava stvar rekao bih :yes: Kad uhvatis fina vremena pa ubaci jos malo slika :ok:
Avatar
kljuc13
Iskusan član
Postovi: 507
Pridružen/a: 17. stu 2018, 17:45
Lokacija: Bihac
Vozim: 206
Vozim: (T1000)
Motor: 1.6 HDi 80KW
Ima zahvala: 95 puta
 pohvaljen: 149 puta
garage

Re: Audi TT Mk2

Post Postao/la kljuc13 »

Hvala, zanimljiv je auto sa tehnoloske strane posto sam precesto puta vozio samo prosta auta bez neke aman opreme. Od svega sto ima za ponuditi, sjedista su mi najdraza i to samo zbog potpore podesive za donji dio ledja, taako lijepo sjedne da razmisljam da u 206 uglavim kakva slicna sjedista po cijenu rezanja plastike oko rucne ako nema mjesta haha
Avatar
Sasa_GTLine
Iskusan član
Postovi: 478
Pridružen/a: 30. pro 2018, 14:22
Lokacija: Prijedor
Vozim: 508
Vozim: Peugeot 508 GTLine/Renault Laguna 2ph1
Motor: 2.0BlueHDI 110kw/1.8 16v 88kw
Ima zahvala: 41 put
 pohvaljen: 231 put
garage

Re: Audi TT Mk2

Post Postao/la Sasa_GTLine »

Sve ekstra al plin....
Iskreno na tvom mjestu bi izbacio plin
Ja sam kupio nedavno Lagunu 3 GT 2.0T 205ks 4Control
Ne razmišljam o plinu
U Banjaluci mi grada troši 8L sa normalnom vožnjom, kad sam išao na odmor, trebinje, Cg, dubrovnik spustio sam je na 6L

Dok mi plava L2 1.8 16v troši 8.5L benzina, na plin je ne vozim više..

Izvini za duži post, al čisto mišljenje da podjelim
Nek te dugo služi i da uživaš u vožnji
Avatar
kljuc13
Iskusan član
Postovi: 507
Pridružen/a: 17. stu 2018, 17:45
Lokacija: Bihac
Vozim: 206
Vozim: (T1000)
Motor: 1.6 HDi 80KW
Ima zahvala: 95 puta
 pohvaljen: 149 puta
garage

Re: Audi TT Mk2

Post Postao/la kljuc13 »

Doslo tako uz auto, ne bunim se, dugo sam ga vozio na benzinu dok sam neke sitnice popravljao pa sam skuzio da mu je potrosnja isto tako bila oko 8l sto je solidno bar za mene. Plin sam zadnje popravio cisto da vidim kako je, sa cijenama plina naspram benzina ili dizela dodje jeftinije voziti njega nego pezolu ali vozim oba podjednako posto svakako ne vozim na duge staze. Od svega navedenog jedino me brine da nece "pojesti" ventile to sto ide ovih dana na plin ali kako god, nije novo auto pa sam spreman na sve kvarove manje vise. Uvjeren sam da na otvorenom bi potrosnja bila niza posto je mjenjac jednostavno predobar, nemam nikakvih zamjerki samo je cudno voziti se u tako utegnutom autu po ne bas dobrim cestama nekad kad prilike to zahtijevaju...
Odgovori

Natrag na “Ostali automobili”